captcha

Jūsų klausimas priimtas

JAV demokratai rinks naują lyderį

Amerikos demokratai, besigydantys žaizdas po nesėkmingų rinkimų, šeštadienį rinks naują lyderį. Artimiausias prezidento Donaldo Trumpo patarėjas sveikina prezidento kuriamą „naują ekonominį nacionalizmą“ Amerikoje.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

S. Bannonas Amerikos konservatorių konferencijoje pasirodė kartu su Baltųjų rūmų administracijos vadovu Reince`u Priebusu. Abu jie demonstravo vienybę, nors laikraščiai rašo – jiems sunku išsitekti po vienu Baltųjų rūmų stogu, varžosi dėl galios ir įtakos.

Jų abiejų nuomonė apie žiniasklaidą, kuri, pasak jų, kasdien vis blogesnė, panaši į Baltųjų rūmų šeimininko.

„Korporacijų interesams atstovaujanti globalistinė žiniasklaida įnirtingai priešinasi Donaldo Trumpo nacionalistinės ekonomikos darbotvarkei“, – sakė Baltųjų rūmų vyriausiasis strategas S. Bannonas.

Abu jie sako pasirengę iki galo kovoti su žiniasklaida, protestuotojais, korporacijomis.

„Jeigu manote, kad be kovos atiduosime mūsų šalį, liūdnai klystate. Kovosime kiekvieną dieną. Ir štai, kodėl aš labiausiai didžiuojuosi Donaldu Trumpu“, – pareiškė S. Bannonas.

Kaip pranešama, R. Priebusas kreipėsi į Federalinį tyrimų biurą (FTB), kad paneigtų „New York Times“ straipsnį, kuriame rašoma apie D. Trumpo komandos narių kontaktus su Rusijos specialiosiomis tarnybos, bet FTB, atrodo, neigti straipsnio nesirengia.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...