captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po D. Trumpo pasirašyto dekreto „Google“ atšaukia savo personalą į JAV

JAV technologijų bendrovė „Google“ nurodė šiuo metu keliaujančiam savo personalui kuo greičiau grįžti į Jungtines Valstijas, po to, kai JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasirašė dekretą, ribojantį septynių valstybių piliečių įvažiavimą į šalį. Apie tai informuoja BBC.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Vizos šešių valstybių, įskaitant Iraną ir Iraką, piliečiams nebus išduodamos bent tris mėnesius.

Bendrovė „Google“ BBC žurnalistams sakė nerimaujanti dėl tokio įsako ir priemonių, dėl kurių talentingi specialistai negalės patekti į JAV.

Dėl šio prezidento D. Trampo paskelbto dekreto tūkstančiai Irano, Irako, Sirijos, Jemeno ir Libijos piliečių gali būti neįleisti į JAV.

Naujieji apribojimai turės didelės įtakos technologijų įmonėms, kurios samdo talentingus darbuotojus iš viso pasaulio šalių.

Jau pasirodė pranešimų iš „žaliosios kortelės“ turėtojų, turinčių leidimą dirbti JAV, esą šie neįleisti į šalį. Nors dekrete apie apribojimus „žaliosios kortelės“ turėtojams neužsimenama.

JAV prezidentas D. Trampas neribotam laikui nutraukė pabėgėlių iš Sirijos priėmimą į JAV, taip pat 120-čiai dienų pristabdė pabėgėlių priėmimą iš kitų šalių. Tokiomis priemonėmis, anot D. Trampo, siekiama neįsileisti į šalį „radikalių musulmonų teroristų“.

Bet žmogaus teisių gynėjų grupės tvirtina, kad nėra jokio ryšio tarp Sirijos pabėgėlių JAV ir terorizmo.

„Google“ jau nurodė nedelsiant atgal į JAV grįžti maždaug šimtui savo darbuotojų, šiuo metu esančių ne JAV teritorijoje.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...