captcha

Jūsų klausimas priimtas

Davose ekspertai diskutuoja apie ES ateitį

Augantis populizmas galėtų sukelti grėsmę Europos Sąjungos (ES) ateičiai – tokia nuomonė vyravo antrąją Pasaulio ekonomikos forumo Davose dieną, aptariant, ES projektų įgyvendinimą, informuoja „Euronews“.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Pokalbių metu ES ekonomikos reikalų komisaras Pierre`as Moscovicis aptarė Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES poveikį blokui.

„Brexit“ – gerbtinas, bet kartu ir liūdinantis. Tai įspėjimas, kad mums reikia bendradarbiauti glaudžiau, nes Sąjunga suteikia geriausias bendradarbiavimo sąlygas valstybėms narėms. Žinoma, Europa išliks, ir galiu pasakyti ekonomistui Joe Stiglitzui, kad, greičiausiai, liks ir euras. Tačiau mums reikia daryti tai, kas yra būtina Sąjungai, kad ji būtų pajėgi kurti valstybių narių ekonomikos konvergenciją“, – teigė P. Moscovicis.

Kadenciją baigiantis JAV viceprezidentas Joe Bidenas taip pat atvyko į Davosą ir paskutinės, kaip viceprezidento, pasakytos kalbos metu pabrėžė, kad Rusija – didžiausia grėsmė tarptautinei liberaliai tvarkai.

„Paprastai tariant, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi kitokią ateities viziją. Jis siekia grįžti į tokį pasaulį, kuriame stiprieji vadovaujasi karine galia, korupcija ir nusikalstamumu, o silpnesnės tautos turi paklusti“, – teigė viceprezidentas.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš ES

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...