Pasaulyje

2013.04.16 18:58

FTB: Bostone nepastebėta daugiau galimos grėsmės ženklų

ELTA2013.04.16 18:58

Už tyrimą dėl išpuolių per Bostono maratoną, per kuriuos žuvo trys žmonės ir dar 176 buvo sužeisti, atsakingas Federalinis tyrimų biuras (FTB) pranešė, kad daugiau nepastebėta galimos grėsmės ženklų, skelbia BBC ir CNN.

Už tyrimą dėl išpuolių per Bostono maratoną, per kuriuos žuvo trys žmonės ir dar 176 buvo sužeisti, atsakingas Federalinis tyrimų biuras (FTB) pranešė, kad daugiau nepastebėta galimos grėsmės ženklų, skelbia BBC ir CNN.

Per spaudos konferenciją Bostone pareigūnai sakė, kad nebuvo rasta daugiau jokių sprogmenų, išskyrus dvi prie finišo linijos sprogusias bombas.

Per išpuolius žuvo trys žmonės, įskaitant aštuonerių metų berniuką, ir dar 176 buvo sužeisti.

Pirminiai tyrimai parodė, kad nerasta jokios aukštos kokybės sprogstamosios medžiagos, todėl manoma, kad per ataką panaudotos priemonės buvo paprasti sprogmenys, sakė teisėsaugos pareigūnas.

Dalį sužeistųjų apžiūrėjęs Masačūsetso ligoninės traumatologijos skyriaus vadovas dr. George`as Velmahosas teigė, kad nukentėjusiųjų kūnuose buvo rasta šratų ir į „vinis panašių“ skeveldrų, kurios buvo pašalintos. Gydytojo manymu, aštrios skeveldros yra ne iš pažeistų aplinkinių objektų, o jos buvo sprogmenų sudėtyje.

Keli pacientai turėjo daugiau nei 40 žaizdų nuo šrapnelių, atliktos kelios galūnių amputavimo operacijos.

Pareigūnai kol kas nenustatė, iš ko buvo pagamintos bombos.

FTB agentas Richardas DesLauriersas, atsakingas už tyrimą, teigė žurnalistams, kad kol kas „nėra jokios artėjančios fizinės grėsmės teritorijose, kuriose mes vykdome tyrimą“.

Masačūsetso gubernatorius Devalas Patrickas sakė, kad „svarbu akcentuoti, jog tik dvi bombos buvo rastos vakar“.

Anksčiau buvo pranešta, kad miesto teritorijoje buvo rasti keli nesprogę sprogmenys.

Naujausi

Turkija vykdo puolimą šiaurės Sirijoje
11

Pasaulyje

2019.10.17 20:59

Turkija 120-čiai valandų stabdo Sirijos puolimą Turkija nutrauktų operaciją, jei kurdų kovotojai pasitrauks iš „saugios zonos“; atnaujinta 21.30

11
Briuselyje susirinkę ES lyderiai vienbalsiai pritarė „Brexito“ susitarimui

Pasaulyje

2019.10.17 19:17

ES lyderiai vienbalsiai pritarė „Brexito“ susitarimui Johnsonas įsitikinęs, kad britų parlamentas pritars susitarimui; atnaujinta 20.35

Recepas Tayyipas Erdoganas, Mike`as Pence`as

Pasaulyje

2019.10.17 19:16

JAV viceprezidentas Pence`as susitiko su Erdoganu, spausdamas nutraukti ugnį Sirijoje susitikimas akis į akį užsitęsė iki beveik pusantros valandos