captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prancūzija: migrantai iš Kalė „Džiunglių“ steigia naujas stovyklas

Šimtai migrantų iš Prancūzijos valdžios likviduotos stovyklos Kalė mieste kiekvieną savaitę grįžta į regioną, neprarasdami vilties vis dėlto patekti į Didžiąją Britaniją. Tai antradienį pranešė laikraštis „The Independent“, kurio duomenimis migrantai įkūrė mažiausiai šešias gyvenvietes.
Scanpix/AFP nuotr.
Scanpix/AFP nuotr.

Jie atvyksta į jas iš kitų stovyklų Prancūzijos teritorijoje, į kurias buvo išvežti autobusais prieš du mėnesius po „Džiunglių“ likvidavimo Kalė mieste. Pasak leidinio, viena iš tokių „slaptų“ stovyklų su 130 migrantų yra Noran Fonto kaimo pakraštyje, už maždaug 30 kilometrų nuo Kalė. Dauguma jos gyventojų – vaikai ir paaugliai, kurių prašymus suteikti prieglobstį Jungtinėje Karalystėje gruodžio pradžioje atmetė Didžiosios Britanijos VRM.

„Vis daugiau migrantų grįžta į regioną, – sakė laikraščiui Prancūzijos labdaros organizacijos „Terre d' Errance“ atstovas Julienas Muller. – Vien tik šią savaitę į Noran Fontą atvyko kelios dešimtys žmonių. Artimiausiais mėnesiais jų skaičius tikriausiai didės“.

Pasak jo, tai daugiausia nepilnamečiai, turintys giminių Didžiojoje Britanijoje. „Bet jų prašymai suteikti prieglobstį buvo atmesti, ir dabar jie tikisi savarankiškai patekti į Jungtinę Karalystė“, – pažymėjo J. Muller. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...