captcha

Jūsų klausimas priimtas

Netikėtai atsistatydina Naujosios Zelandijos premjeras

Johnas Key paskelbė apie atsistatydinimą iš Naujosios Zelandijos ministro pirmininko pareigų, kurias ėjo aštuonerius metus. Kaip priežastį politikas įvardino šeimines priežastis, rašo BBC.
Scanpix/Reuters nuotr.
Scanpix/Reuters nuotr.

Emocionalus J. Key teigė padaręs sunkiausią kada nors sprendimą ir sakė nežinąs, ką darys toliau. Pasak populiaraus lyderio, tai asmeninis sprendimas. Vėliau jis paneigė žiniasklaidos pranešimus, kad 32 metų amžiaus žmona pateikė jam ultimatumą.

Politikas taip pat sakė, kad 2017 metais vyksiančiuose rinkimuose nesieks ketvirtos kadencijos. Ministro pirmininko pavaduotojas Billas Englishas, tikėtina, perims premjero pareigas, iki kol Nacionalinė partija surengs partijos lyderių pasitarimą ir išrinks naująjį lyderį.

Apie netikėtą atsistatydinimą J. Key pranešė per savaitinę spaudos konferenciją, o kaip oficialią atsistatydinimo datą paskelbė gruodžio 12-ąją. Politikas teigė, kad jo darbas reikalauja pernelyg didelių aukų iš jam brangiausių žmonių, o jo vaikams teko susidoroti su labai dideliu kišimusi į privatų gyvenimą.

Kalbėdamas apie žmoną, politikas radijo programai „Newstalk“ sakė: „Mes pasikalbėjome apie tai, ir žmonai patiko idėja, kad aš daugiau laiko praleisiu namuose, tačiau nebuvo jokio ultimatumo“.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...