captcha

Jūsų klausimas priimtas

Graikija: migrantai sukėlė riaušes Chijo saloje

Pabėgėliai ir migrantai sukėlė riaušes Graikijai priklausančioje Chijo saloje. Tai ketvirtadienį pranešė interneto leidinys „Nea online“.
 
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

„Naktį pabėgėliai ir migrantai padegė Sudos stovyklą, nusiaubė pirotechnikos gaminių parduotuvę ir ėmė laidyti petardas į gyvenamuosius namus ir vietos gyventojus, niokojo automobilius ir parduotuves prie įkurdinimo centro“, – rašoma straipsnyje „Pragariška naktis Chijo saloje“.

Uždarius vadinamąjį Balkanų maršrutą, Graikijoje užblokuota apie 62 tūkstančius žmonių, norinčių patekti į Vidurio ir Šiaurės Europos šalis, pirmiausia – į Vokietiją. Salose rytinėje Egėjo jūros dalyje yra apie 16 tūkstančių migrantų, nors įkurdinimo centrai skirti 8,3 tūkstančio žmonių.

Migrantai ir pabėgėliai nepatenkinti dėl to, kad jie laikomi Graikijoje, pastaraisiais mėnesiais salose dažnai kyla riaušės.

Naujas incidentas, kurį sukėlė pabėgėliai ir migrantai, prasidėjo trečiadienio vakarą ir truko iki ankstaus ketvirtadienio ryto. Vietos gyventojai turėjo lazdomis gintis nuo juos puolusių atvykėlių, rašo „Nea online“.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...