captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rinkimai JAV: Ohajo mieste – masinis demokratų perbėgimas į D. Trumpo stovyklą

Likus mažiau kaip savaitei iki Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimų, vienos apklausos ima rodyti nedidelę Donaldo Trumpo persvarą, pagal kitas – vis dar pirmauja Hillary Clinton, tebeturinti persvarą daugumoje valstijų, ko pakaktų laimėti rinkimus, bet dvi didžiausios svyruojančios valstijos – Florida ir Ohajas – per pastarąją savaitę nuo H. Clinton atsigręžė į D. Trumpą. Vienoje Ohajo vietoje, kur demokratai masiškai perbėga į D. Trumpo stovyklą, LRT TELEVIZIJOS korespondentai aiškinosi, kodėl.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

H. Clinton būstinė Jangstauno mieste pilnas entuziastingų demokratų kandidatės rėmėjų, bet užuot džiūgavę, jie turėtų nerimauti. Miestas, kuriame demokratų rėmėjų kadaise buvo keturis ar penkis kartus daugiau negu respublikonų, šįkart slysta iš jų rankų.

Vienos mieste esančios kirpyklos kukliame miesto rajone savininkas praėjusius dvejus rinkimus balsavo už demokratą Baracką Obamą, bet dabar sako, kad renkasi asmenybę, o ne partiją.

„Man jis patinka, tikras vyras, sako, ką galvoja, nesipainioja, rėžia tiesiai, spontaniškai. Jei turi pulti, jis ir puola, bet jis padarys, ką žada. O mums to reikia, to reikia! Pakaks bijoti, būkim įtakingi! Būkim stiprūs“, – rėžia kirpyklos savininkas Ryanas Gilchristas.

Demokratus Jangstaune visada rėmė dešimtys tūkstančių plieno pramonės darbuotojų. Dabar ir tų fabrikų nebėra tiek likę, ir tie tūkstančiai žmonių išsikraustė kitur – kerojantį skurdą, narkomaniją ir kitas negandas lydi stiprėjantis įsitikinimas, kad taip, kaip dabar daugiau nebegalima. Ameriką reikia gelbėti.

Daugiau apie rinkimus JAV – reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...