captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sirijos sukilėliai pradėjo kontrataką, kuria siekia pralaužti Alepo apsiaustį

Sirijos sukilėliai paskelbė pradėję operaciją, kuria siekia pralaužti vyriausybės pajėgų vykdomą rytinės Alepo dalies apsiaustį, praneša BBC.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi žmogaus teisių stebėjimo grupė teigia, kad sukilėliai į vakarų Alepą paleido šimtus raketų, kurios pražudė mažiausiai 15 civilių. Taip pat pranešama, kad jie taikėsi į Al Nairabo karinį oro uostą, o prie pietvakarinėje miesto dalyje esančių vyriausybės pozicijų susprogdino dvi automobiliuose padėtas bombas.

275 tūkst. rytų Alepo gyventojų šalies vyriausybę palaikančių pajėgų vykdomos apsiausties sąlygomis gyvena jau kelis mėnesius.

Pranešama, kad kol kas atakas vykdo tik už Alepo ribų esantys sukilėliai, bet netrukus prie jų vykdymo turėtų prisidėti ir mieste įsikūrę sukilėliai.

„Mūšyje dalyvauja visos revoliucinės frakcijos be išimties“, – teigė Alepo viduje veikiančios „Fastaqim“ frakcijos atstovas, jį citavo naujienų agentūra „Associated Press“.

Tai – antrasis sukilėlių bandymas pralaužti Alepo apsiaustį. Po to, kai liepos mėnesį vyriausybės pajėgos pirmą kartą visiškai apsupo Alepą, rugpjūtį tarp rytinės ir vakarinės miesto dalių sukilėliai trumpam buvo atidarę koridorių.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Karinis konfliktas Sirijoje

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...