captcha

Jūsų klausimas priimtas

Tęsiasi „Džiunglių“ stovyklos griovimo darbai

Prancūzijos vyriausybės pasamdytos griovimo kompanijos specialistai, saugomi gausių riaušių policijos pajėgų, trečiadienį toliau griaus nelegalų stovyklą prie Kalė uosto.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Pagal susitarimą tarp britų ir prancūzų, ši stovykla turi būti likviduota, kad per Lamanšo tunelį į Angliją važiuojantiems sunkvežimiams nebekiltų problemų dėl į juos visais būdais besistengiančių patekti nelegalų.

Apie pusę iš maždaug 6 tūkstančių šios stovyklos gyventojų jau pavyko perkelti į kitus migrantų centrus, bet nemažai problemų išlieka. Tarp jų – ką daryti su nepilnamečiais nelegalais. Dalį jų Anglija jau priėmė, bet kiti – apie 200 jaunuolių tebėra „Džiunglėmis“ vadinamoje stovykloje.

Beje, dalis jų tik apsimeta nepilnamečiais, nes pagal jų turimus dokumentus amžių sunku patikrinti. Prancūzijos valdžia nusprendė nenaudoti buldozerių ir kitos sunkiosios technikos, todėl stovyklos likvidavimo darbai gali užtrukti.

Kita vertus, „Džiunglių“ likvidavimas neišsprendžia į Angliją siekiančių patekti nelegalų problemos – jie paprasčiausiai persikels prie kitų uostų ir iš ten bandys patekti į britų salas keliaujančius sunkvežimius.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...