captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rusija vėl bandys į Siriją nugabenti sraigtasparnius

Rusijos laivas, kuris buvo priverstas nuo Didžiosios Britanijos krantų pasukti atgal ir grįžti į Rusiją, dar kartą bandys į Siriją pristatyti savo krovinį ir šį kartą plauks su palyda, pranešė „The Telegraph“,
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Rusijos laivas, kuris buvo priverstas nuo Didžiosios Britanijos krantų pasukti atgal ir grįžti į Rusiją, dar kartą bandys į Siriją pristatyti savo krovinį ir šį kartą plauks su palyda, pranešė „The Telegraph“.

Krovininis laivas „Alaed“, kuris gabeno karinius sraigtasparnius ir oro gynybos sistemas, buvo priverstas grįžti į Rusiją, nes Didžiosios Britanijos vyriausybės paliepimu bendrovė atšaukė laivo draudimą. Po Karibų salos Kiurasao vėliava plaukęs laivas „Alaed“ grįžo į Murmansko uostą.

Rusija pranešė, kad baiminosi, jog Didžiosios Britanijos pajėgos gali bandyti šturmuoti laivą, nes Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Davidas Cameronas svarstė tokią galimybę.

Maskva pranešė, kad „Alaed“ išplauks vėl – tik šį kartą su Rusijos vėliava. Tai reiškia, kad bet koks bandymas šturmuoti laivą gali sukelti tarptautinio masto incidentą. Be to, laivą lydės mažiausiai vienas laivas, tačiau jis bus ne karinis.

Rusija teigia, kad į Siriją gabena šiai šaliai priklausančius sraigtasparnius, kuriuos suremontavo, ir tvirtina, kad Sirijai tiekia tik tokius ginklus, kuriais galima gintis nuo užsienio pajėgų, bet nenaudoti prieš civilius.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close