captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kanonizuojama Motina Teresė

Vatikane vyksta Kalkutos Motinos Teresės kanonizacijos iškilmės. Albanijoje gimusios vargšų angelu vadinamos vienuolės pagerbti atvyko šimtai tūkstančių piligrimų ir 13 valstybių vadovai. O popiežius ragina ir šiandien sekti jos pavyzdžiu.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Tam, kad  Kalkutos Motina Teresė būtų paskelbta šventąja, reikėjo specialios Vatikano komisijos patvirtinimo po mirties įvykdžius du mokslu nepaaiškinamus stebuklus.

Pirmuoju stebuklu buvo pripažintas Motinai Teresei pasimeldusios moters iš Indijos pagijimas nuo vėžio. Tada katalikams vadovavęs popiežius Jonas Paulius II vienuolę paskelbė palaimintąja.

Dabar, pripažinus, kad vienuolės pagalba iš komos pabudo ir pagijo daugybę smegenų auglių turėjęs brazilas, popiežius Pranciškus nusprendė ją paskelbti šventąja.
Italijos žiniasklaida pastebėjo, kad besąlygiška meile artimui pasaulį pavergusios mažutės vienuolės paskelbimas šventąja būtent dabar nėra atsitiktinis.

Europą krečiant pabėgėlių krizei popiežius nesiliauja raginęs rūpintis kiekvienu žmogumi, nepaisant jo kilmės, tautybės ar religijos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...