captcha

Jūsų klausimas priimtas

Krokuvoje baigiasi Pasaulio jaunimo dienos

Krokuvoje sekmadienį baigiasi Pasaulio jaunimo dienos – tarptautinis katalikiško jaunimo festivalis. Renginys truko visą savaitę, o į šventę atvykęs popiežius Pranciškus susitikinėjo su jaunimu ir valdžios atstovais bei aplankė įžymias Lenkijos vietas. Festivalis baigsis pontifiko aukojamomis Mišiomis, kuriose turėtų dalyvauti apie milijoną šventės dalyvių.  
Scanpix/Reuters nuotr.
Scanpix/Reuters nuotr.

Baigiamieji Pasaulio jaunimo dienų renginiai vyks vadinamajame „Gailestingumo lauke“ – specialiai įkurtoje vietoje netoli Krokuvos. Čia popiežius Pranciškus pašventins „Carito“ įsteigtus „Gailestingumo namus“ – dienos centrą, kuris rūpinsis pagyvenusiais žmonėmis. Vėliau pontifikas pravažiuodamas papamobiliu sveikins tikinčiuosius, aukos šv. Mišias ir jaunimą kvies būti „gailestingumo liudininkais“. Būtent gailestingumas yra tiek paties Pranciškaus veiklos, tiek ir šių Jaunimo dienų pagrindinis akcentas.

Pontifikas Krokuvoje aplankė sunkiai sergančius vaikus, tyliais meldėsi Aušvico koncentracijos stovykloje, o Kryžiaus kelio pamaldose jaunimui sakė, kad be gailestingumo žmonija „negalinti nieko nuveikti“.

Sekmadienį popiežius taip pat paskelbs, kur ir kada vyks kitos Pasaulio jaunimo dienos. Kol kas tai laikoma paslaptyje, bet dauguma tikinčiųjų internete spėja, kad kita popiežiaus stotelė bus ne Europoje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...