captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vienas iš Prancūzijos kunigo žudikų buvo teisėsaugos stebimas, turėjo sekimo apyrankę

Vienas iš užpuolikų, įtariamų kunigo šiaurės Prancūzijoje nužudymu, praėjusiais metais net du kartus buvo sučiuptas bandantis nuskristi į Siriją, nuteistas lygtinai ir visuomet dėvėjo elektroninę sekimo apyrankę, antradienio vakare paskelbė prokuroras. Žiaurus nusikaltimas antradienį įvykdytas Sent Etjen diu Ruvrė mieste Normandijoje.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Žiaurus nusikaltimas antradienį įvykdytas Sent Etjen diu Ruvrė mieste Normandijoje. Prokuroras Francois Molinsas pranešė, kad vienas iš įtariamųjų yra 19-metis Adelis Kermiche`as.

Jis kartu su bendrininku turėjo kelis peilius, šaunamąjį ginklą, taip pat – netikrus sprogmenis, rašo „ABC News“. Paėmę keturis įkaitus jie perpjovė gerklę 84-erių kunigui Jacques`ui Hameliui. Tuomet pabėgus įkaitams jie išeidinėjo iš bažnyčios ir šaukė „Allahu Akbar“, kai buvo policijos nukauti.

A. Kermiche`as praėjusiais metais du kartus buvo sulaikytas mėginantis patekti į Siriją. Vokietijoje – kai mėgino prisijungti prie džihadistų grupuotės pasinaudodamas savo brolio dokumentais, po kelių mėnesių Turkijoje – savo pusbrolio.

Sugrąžintas į Prancūzija jis buvo nuteistas lygtinai, jam buvo privaloma dėvėti elektroninę sekimo apyrankę, kartą per dieną prisistatyti į policiją.

F. Molinso teigimu, elektroninė apyrankė būdavo kiekvieną rytą maždaug penkioms valandos deaktyvuojama. Tuo metu ir įvykdytas išpuolis.

Naujienų agentūros AP žiniomis, apie A. Kermiche`ą radikalumą pareigūnus buvo įspėjusi jo šeima. Šeimos draugas teigė, kad 19-mečio sesuo yra medikė, motina – profesorė. Jis taip pat turi brolį.

Francois Hollande`as nurodė, kad užpuolikai „tvirtino esantys iš „Daesh“ – džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Teroristiniai išpuoliai Prancūzijoje

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...