captcha

Jūsų klausimas priimtas

Popiežius Pranciškus: Bažnyčia turėtų atsiprašyti gėjų

Popiežius Pranciškus sekmadienį pareiškė, kad krikščionys turėtų atsiprašyti gėjų, kuriuos buvo įžeidę ar atstūmę, pranešė CNN. Šis pareiškimas laikomas tikru lūžiu Vatikano politikoje homoseksualių asmenų atžvilgiu.
Scanpix/LaPresse nuotr.
Scanpix/LaPresse nuotr.

„Aš kartoju tai, ką sako Bažnyčios katekizmas: jie neturėtų būti diskriminuojami, jie turėtų būti gerbiami ir ganytojiškai lydimi“, – apie homoseksualius asmenis sakė popiežius.

„Bažnyčia privalo prašyti atleidimo, kad daugeliu atvejų elgėsi netinkamai. Kai sakau Bažnyčia, turiu galvoje krikščionys! Bažnyčia yra šventa, o mes esame nuodėmingi!“, – pabrėžė katalikų bažnyčios lyderis.

Popiežius Pranciškus prabilo ir apie tai, kad istorijoje buvo nemažai kartų, kai krikščionys nebuvo teisingi homoseksualams.

„Aš tikiu, kad Bažnyčia turi ne tik atsiprašyti asmenų, kurie yra gėjai, kurie buvo įžeidinėjami, bet turi atsiprašyti ir skurdžiai gyvenančių, išnaudotų moterų, išnaudotų vaikų, turėtų maldauti atleidimo, kad laimino tiek daug naudotų ginklų“, – teigė jis sekmadienio pamaldų metu.

Tai jau ne pirmas kartas, kaip popiežius Pranciškus palankiai atsiliepia apie Bažnyčios santykį su homoseksualiais asmenimis. Tiesa, jis pabrėžia, kad santuoka yra vyro ir moters sąjunga bei nepalaiko galimybės tos pačios lyties asmenis auginti įsivaikintus vaikus.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...