captcha

Jūsų klausimas priimtas

JT: Damaskas leido gabenti pagalbą į 19 apsiaustų Sirijos vietovių

Sirijos vyriausybė leido Jungtinėms Tautoms (JT) sausumos keliu gabenti pagalbos krovinius į 19 apsiaustų miestų ir regionų. JT specialusis pasiuntinys Staffanas de Mistura ketvirtadienį Ženevoje sakė, kad išduotas leidimas gabenti pagalbą į „visas 19 apsuptų teritorijų". Jis galios iki birželio pabaigos. Tačiau tai esą nereiškia, kad pagalba iš tikrųjų ir pasieks mietus. Pasak S. de Misturos, Sirijos vyriausybė jau ne kartą yra išdavusi leidimus, tačiau vis tiek stabdė pagalbos vilkstines, informuoja agentūra AFP.
Scanpix/AFP nuotr.
Scanpix/AFP nuotr.

Pagalbos siuntos Sirijos civiliams didžia dalimi priklausomos nuo vyriausybės pritarimo. Sausumos kelias yra efektyviausias būdas nuvežti krovinius į apsiaustus miestus, tačiau Damaskas iki šiol daug kartų neleido to daryti.

19-oje apsiaustų miestų ir regionų, JT duomenimis, gyvena 600 000 žmonių, neturinčių pakankamai maisto, geriamo vandens ir medikamentų. Daugumą teritorijų yra apsupusios vyriausybinės pajėgos.

JT jau ne kartą prašė Sirijos vyriausybės leisti tiekti pagalbą sausumos keliu. Pastaruoju metu buvo diskutuojama ir apie oro tiltą. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Karinis konfliktas Sirijoje

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...