captcha

Jūsų klausimas priimtas

Gardine įvyko sprogimas azoto gamykloje

Aplinkos ministerija praneša, kad dėl sprogimo Gardino azoto gamykloje jokios grėsmės Lietuvos gyventojams nėra. Kaip LRT RADIJUI sako viceministras Algirdas Genevičius, Lietuvoje esančios stotys oro taršos neužfiksavo. 
S13.ru nuotr.
S13.ru nuotr.

Be to, pasak viceministro, gautas oficialus patvirtinimas iš Baltarusijos, kad amoniako nuotėkio nėra, o sprogimas įvyko uždaroje patalpoje. Viceministras taip pat patvirtino, kad per nelaimę Gardino azoto gamykloje žuvo 2 darbuotojai. 

Baltarusijos žiniasklaida praneša, kad dar keli žmonės gydomi ligoninėje. Pasak žiniasklaidos, sprogimas Gardino azoto gamykloje įvyko pirmadienį. Ši gamykla yra vos už 40 kilometrų nuo Druskininkų.

Lietuvos institucijos seka informaciją apie sprogimą gamykloje. Apie tai informuoja Užsienio reikalų ministro atstovas Kęstutis Vaškelevičius. Tačiau, pasak jo, Lietuva oficialios informacijos apie tai neturi. 

Baltarusijos žiniasklaida dar pirmadienį buvo priversta pripažinti, kad sprogimas Gardino azoto gamykloje įvyko ir kad žuvo 2 žmonės, dar keli asmenys gydomi ligoninėje. 

Lenkijos pareigūnai baiminasi, kad per incidentą galėjo išsilieti amoniakas, o tai keltų grėsmę netoli gardino esantiems Lenkijos ir Lietuvos gyventojams. 

Pasak portalo DELFI, Alytaus regiono aplinkosaugininkai nuvyko tikrinti Nemuno vandens ties Druskininkais ir stebi, ar nėra gaištančių žuvų.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close