captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pasaulio lyderiai aptars ekonomikos vangumą

Valstybių lyderiai renkasi į Japonijoje vyksiantį Didžiojo septyneto susitikimą, kuriame pagrindinė tema – vangi pasaulio ekonomika. Jungtinių Valstijų prezidentas į Japoniją atvyks po vizito Vietname, kuriame viešnagę baigė nuotaikingu susitikimu su jaunimu Hošimino mieste.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Koks didelis skirtumas tarp komunistinio Vietnamo lyderių ir Barako Obamos, netruko įsitikinti Vietnamo jaunimas, kai galingiausios pasaulio valstybės vadovas atsakinėjo į klausimus – nuo nuomonės apie repą, žolės rūkymo iki – kaip pavyksta B. Obamai taip puikiai atrodyti.

Greitai po šio susitikimo Hošimone, Vietnamo prekybos ir kūrybos centre B. Obama išvyko į Japoniją.

Septynių galingiausių valstybių lyderiai renkasi Ise Šimoje. Šintoizmo lopšys – Didžioji Šventovė, kuriai beveik 2000 metų, ir kurią lyderiai taip pat būtinai aplankys. Saugumas tiek sustiprintas, kad Japonijos valdžia išvengtų tokių išpuolių, kokie sukrėtė Paryžių ar Briuselį.

Vietos gyventojams didžiojo septyneto susitikimas nedaug rūpi, nepalyginti svarbesnis B. Obamos, pirmo Amerikos prezidento, apsilankymas Hirošimoje, ant kurios amerikiečiai numetė atominę bombą. Hirošimoje lankėsi Jimmy Carteris, bet jau baigęs kadenciją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...