captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vienoje bus ieškoma migracijos iššūkių sprendimo būdų

Balkanų lyderiai aptarti pabėgėlių krizės susitinka Austrijos sostinėje. Kaip LRT RADIJUI iš Austrijos sako Daiva Trečiokaitė, konferencijos tema „Kartu valdyti migraciją“ (Managing Migration together) tikslas – ieškoti aktualių migracijos iššūkių sprendimo būdų. 
Austrijos vidaus reikalų ministrė Johanna Mikl-Leitner. Reuters/Scanpix nuotr.
Austrijos vidaus reikalų ministrė Johanna Mikl-Leitner. Reuters/Scanpix nuotr.

Visą dieną truksiančioje konferencijoje bus diskutuojama apie sienų rinkodarą, kovą su žmonių kontrabanda, ekstremizmą, taip pat apie tarptautines galimybes kovoti su žmonių migravimo priežastimis, kooperaciją su trečiosiomis šalimis ir informaciją pabėgėlių kilmės šalyse.

Europos Sąjungos kritika dėl konferencijos bei nustatyto pabėgėlių dienos limito nepakeitė austrų sprendimų, tačiau paskatino sparčiau spręsti regiono situaciją ir artimiau bendradarbiauti su kaimyninėmis šalimis.

Austrijos vidaus reikalų ministrė Johanna Mikl-Leitner ir užsienio reikalų ministras Sebastian Kurz trečiadienį tokiam darbui kviečia Albanijos, Bosnijos-Hercegovinos, Bulgarijos, Kosovo, Kroatijos, Makedonijos, Juodkalnijos, Serbijos ir Slovėnijos vidaus ir užsienio reikalų ministrus.

Austrijos kancleris Verneris Faimanas nuosekliai atmeta Vokietijos ir kitų šalių kritiką dėl austrų nesolidarumo ir darkart pabrėžia dedą pastangas reguliuoti pabėgėlių situaciją regione.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Pabėgėlių krizė Europoje

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close