captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kembridžo kunigaikštienė pradėjo eiti naujas pareigas

Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton pirmą kartą dalyvavo oficialioje ceremonijoje kaip sukarintos jaunimo organizacijos „Karališkųjų oro pajėgų kadetai“ garbės vadovė. Jaunimo domėjimąsi aviacija skatinanti organizacija mini 75-ąsias įkūrimo metines.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Organizacijos sukaktis paminėta mišiomis Karališkųjų oro pajėgų bažnyčioje, o Kembridžo kunigaikštienė buvo pasidabinusi sege, kuria apdovanojamos geriausios merginos kadetės.

Karališkųjų oro pajėgų kadetų organizacijos garbės vadove Catherine tapo neseniai. Organizacijos globėja – karalienė, o daugiau negu 60 metų garbės vadovas buvo karalienės vyras, kuris užleido pareigas Kembridžo kunigaikštienei.

Catherine‘ą lydėjo kapitonė Carol Vorderman, aukštos klasės pilotė, kuri tapo pirmąja organizacijos garbės ambasadore moterimi.

Jos nuomone, Kembridžo kunigaikštienė kaip niekas kitas tinka organizacijos garbės vadovės pareigoms – jos vyras pilotas, vyro brolis – pilotas, vyro tėvas – pilotas, o mama yra dirbusi stiuardese.

Dabar Kembridžo kunigaikštienė atstovauja 42 tūkstančiams organizacijos narių – nuo 12-kos iki 19-kos metų, taip pat 15 tūkstančių suaugusių savanorių.

Karinių oro pajėgų kadetai domisi aviacija, jiems suteikiama galimybė iš arti su ja susipažinti, taip pat ugdomos ir tam būtinos būdo savybės.

Organizacijos, kuriai priklauso ir berniukai, ir mergaitės, nariu galima būti iki 20 metų. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...