captcha

Jūsų klausimas priimtas

Mažiausiai 10 tūkst. pabėgėlių vaikų laikomi dingusiais Europoje

Mažiausiai 10 tūkst. pabėgėlių vaikų dingo po to, kai atvyko į Europą. Manoma, kad dalis jų buvo atiduoti į sekso vergiją, skelbia „Daily Mail“.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Europos policijos biuro (Europolo) duomenimis, tūkstančiai jaunų migrantų tapo nusikaltėlių taikiniais ir šiuo metu yra laikomi dingusiais. Ši žinia paskelbta po to, kai tarptautinė organizacija „Gelbėkit vaikus“ pranešė, kad vien pernai apie 26 tūkst. vaikų buvo priversti vykti į Europą vieni.

Europolo personalo vadovas Brajanas Donaldas (Brian Donald) Briuselio leidiniui „Observer“ teigė esant įrodymų, kad kai kurie vaikai gali būti seksualiai išnaudojami gaujų, taip pat susijusių su prekyba žmonėmis. Tuo metu dar kiti vaikai galėjo būti perduoti šeimos nariams.

„Mes tiesiog nežinome, kur jie yra, ką jie veikia ir su kuo jie“, – apie 10 tūkst. dingusiais laikomų vaikų kalbėjo B. Donaldas.

Šią savaitę Didžioji Britanija paskelbė priimsianti daugiau be suaugusiųjų palydos atvykstančių vaikų iš Sirijos ir kitų konflikto zonų. Tiesa, vyriausybė tikslaus skaičiaus neatskleidė.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Pabėgėlių krizė Europoje

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close