captcha

Jūsų klausimas priimtas

Protestuotojai įsilaužė į Moldovos parlamentą

Šimtai protesto dalyvių trečiadienį prasiveržė pro policijos užtvaras, kad patektų į šalies parlamentą po to, kai buvo patvirtinta naujoji vyriausybė, skelbia naujienų agentūra AP.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Prieš balsavimą protesto dalyviai susirinko prie parlamento pastato mojuodami šalies vėliavomis. Įvykus rinkimams, protestuotojų skaičius išaugo iki kelių tūkstančių, minia susirėmė su policija ir pateko į parlamentą.

Vėliau policijai pavyko nustumti žmones atgal, tačiau jiems vėl pavyko prasibrauti. Žiniasklaidos duomenimis, per susirėmimą su protesto dalyviais nukentėjo keli pareigūnai.

Trečiadienį Moldovos parlamento deputatai patvirtino Pavelo Filipo vadovaujamos vyriausybės sudėtį ir veiklos programą. Už balsavo 57 parlamentarai. Tuo metu salėje buvo 68 deputatai iš 101.

Naujasis ministrų kabinetas buvo patvirtintas per kelias minutes. Parlamentas nusprendė nesvarstyti vyriausybės veiklos programos, kadangi prie pastato susirinko tūkstančiai protestuotojų, o Socialistų partijai atstovaujantys deputatai mėgino blokuoti tribūną ir neleisti kalbėti kandidatui į ministrus pirmininkus.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...