captcha

Jūsų klausimas priimtas

P. Korėja per garsiakalbius vėl skelbs propagandinius pranešimus

Pietų Korėja skelbia, kad nuo penktadienio vidurdienio per milžiniškus garsiakalbius vėl pradės transliuoti propagandinius pranešimus Šiaurės Korėjai. Ši pernai panaudota taktika sukėlė Šiaurės Korėjos grasinimus subombarduoti Pietų Korėją.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Trečiadienį Šiaurės Korėjai paskelbus apie sėkmingą vandenilinės bombos bandymą, Vašingtonas ir Seulas, taip pat Jungtinių Tautų saugumo taryba žada naujas, griežčiausias ir plačiausias sankcijas Pchenjanui.

Pietų Korėja siekia, kad Jungtinės Valstijos jos teritorijoje dislokuotų strateginę ginkluotę ir taip išgąsdintų Pchenjaną. Jungtinių Valstijų žvalgybiniai lėktuvai toliau renka informaciją apie, tai ar Šiaruės Korėjai iš tikrųjų pavyko padaryti tai, ką ji skelbia.

Tačiau Amerika išreiškia abejonių, ar bandymas buvo toks sėkmingas ir ar tai buvo būtent vandenilinė bomba, tačiau teigia vis dar renkanti informaciją. Jai antrina ir Japonija.

Kol kas pasaulis negali patvirtinti, ar vandenilinės bombos bandymas tikrai pavyko. Jungtinių Tautų Saugumo Taryba prakalbo apie sankcijas, o Pietų Korėja nuo penktadienio įjungia garsiakalbius, kurie Šiaurės Korėjai transliuos propagandinius pranešimus. Transliacija prasidės penktadienį vidurdienį vietos laiku. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...