captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prancūzijoje – 800 žmonių evakuacija iš bažnyčios

Prancūzijos policijai Kūčių vakarą teko evakuoti daugiau nei 800 tikinčiųjų iš Šv. Juozapo bažnyčios Bezansono mieste. Apie tai pranešė regioninis laikraštis „Est Republicain“.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Aliarmas buvo paskelbtas policijai gavus skambutį, kad šalia bažnyčios pastebėtas įtartinas automobilis.

Teisėsaugos pareigūnams teko nutraukti mišias ir išvesti iš bažnyčios visus tikinčiuosius. Aplink pastatą 200 metrų spinduliu esanti teritorija paskelbta saugumo zona.

Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad pavojaus signalas buvo klaidingas – netrukus atsirado per arti prie bažnyčios pastatyto automobilio savininkas. Vis dėlto jam išvažiuoti policija neleido automobilio nepatikrinusi.

Kalėdos Prancūzijoje pirmą kartą per pusę šimtmečio švenčiamos paskelbus nepaprastąją padėtį po teroristų išpuolių Paryžiuje. Gruodžio 24 d. vakare visoje šalyje buvo gerokai sustiprinta bažnyčių apsauga. Be savivaldybių policijos būrių, religinių objektų saugumą užtikrina ir 50 tūkst. papildomų policijos pareigūnų, iš kurių 2 tūkst. dirba specialiosiose pajėgose.

Iš viso šiomis dienomis Prancūzijos miestuose mobilizuoti 120 tūkst. policijos, žandarmerijos pareigūnų ir kariškių. Paryžiuje religinius objektus iš viso saugo per 7 tūkst. kareivių ir teisėsaugos pareigūnų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...