captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pekine atidarytas Lietuvos vizų centras

Lietuvos ambasada Kinijoje lapkričio 11 dieną Pekine oficialiai atidarė Lietuvos vizų centrą, leidžiantį praplėsti paraiškų dėl Šengeno vizų priėmimo galimybes.
URM nuotr.
URM nuotr.

Už centro valdymą atsakinga įmonė „VFS Global“, teikianti paslaugas diplomatinėms atstovybėms ir vyriausybėms visame pasaulyje.

Lietuvos ambasadorės Kinijoje Inos Marčiulionytės teigimu, vizų centro atidarymas atspindi vis labiau stiprėjančius Lietuvos ir Kinijos dvišalius santykius.

„Žmogiškieji ryšiai yra kertinis akmuo plėtojant mūsų šalių bendradarbiavimą ir vystant ekonominius, politinius ir kultūrinius saitus. Šiame kontekste vizų išdavimo procedūros turi būti kaip įmanoma patogesnės pareiškėjams“, – pažymėjo ambasadorė, rašoma pranešime spaudai.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo diplomatai, žurnalistai, Kinijos verslo bendruomenės bei „VFS Global“ atstovai.

Šengeno vizų centro atidarymas yra naujas žingsnis tobulinant vizų paraiškų priėmimą, o jo privalumai turėtų pagerinti paslaugų kokybę.

Naujasis Lietuvos vizų centras Chaoyang rajone Pekine paraiškas priims kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio (išskyrus Lietuvos valstybinių švenčių dienas), taip pat registruos biometrinius duomenis, kurie nuo šių metų spalio 12 d. yra privalomi visiems pareiškėjams Kinijoje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...