captcha

Jūsų klausimas priimtas

Šiaurės Korėjos lyderis: šalis pasiruošusi bet kokiam karui su JAV

Šiaurės Korėjos lyderis, sakydamas kalbą per karinį paradą, skirtą paminėti 70-ąsias valdančiosios Darbininkų partijos metines, pareiškė, kad jo šalis pasiruošusi kariauti bet kokį karą, kurį paskelbtų Jungtinės Valstijos, informuoja ABC.
 
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Vilkėdamas įprastą tamsų Mao stiliaus kostiumą, Kim Jong Unas pasiuntė agresyvesnę žinią nei ankstesnėse savo kalbose.

„Mūsų partija ryžtingai skelbia, kad mūsų revoliucinės ginkluotosios pajėgos yra pajėgios kariauti bet kokį JAV išprovokuotą karą, be to, mes esame pasirengę apginti tautą ir žydrą tėvynės dangų“, – sakė Pchenjano diktatorius.

Šeštadienį tūkstančiai tvarkingai išrikiuotų karių žygiavo Pchenjano Kim Ir Seno (Kim Il-Sung) aikšte, o gatve riedėjo tankų ir šarvuočių kolonos.

Kim Jong Unas, kurio šeimos dinastija vadovauja šaliai pastaruosius septynis dešimtmečius, priėmė garbės sargybos raportą. Vėliau jo pasakyta kalba buvo pasitikta entuziastingais aplodismentais. Virš aikštės kybojo didelis plakatas, pritvirtintas prie dujų pripildyto baliono, kuriame buvo skelbiama: „Tegyvuoja nenugalimoji Šiaurės Korėjos Darbininkų partija“.

Kim Jong Unas šeštadienį taip pat apsilankė memorialiniuose Kumsusano Saulės rūmuose, kuriame laikomi balzamuoti buvusių šalies lyderių, dabartinio Šiaurės Korėjos senelio ir tėvo Kim Ir Seno ir Kim Jong Iro (Kim Jong Il) palaikai.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close