captcha

Jūsų klausimas priimtas

VRM pareigūnai vyksta į Graikiją tartis dėl pabėgėlių priėmimo

Vidaus reikalų viceministro Elvino Jankevičiaus vadovaujama delegacija vyksta į Graikiją. Čia ministerijos, saugumo ir migracijos departamentų atstovai susitiks su vietos pareigūnais, atsakingais už prieglobsčio prašytojų atrankos ir perkėlimo į Lietuvą procedūras.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Pirmieji susitikimai planuojami pirmadienį Atėnuose. Lietuvos pareigūnai turėtų susitikti su Graikijos Vidaus reikalų ministerijos, Tarptautinės migracijos organizacijos, Graikijos prieglobsčio tarnybos vadovais, kitų organizacijų atstovais.

Vėliau pareigūnai vyks į Lesbo salą, kur įkurtos pabėgėlių stovyklos, čia jie stebės, kaip registruojami pabėgėliai, kaip tikrinama jų sveikata.

Planuojama, kad atlikus šiuos bei kitus parengiamuosius darbus pats prieglobsčio prašytojų atrankos bei perkėlimo į Lietuvą procesas galėtų startuoti lapkričio mėnesį.

Artimiausiu metu Lietuvos pareigūnai tartis dėl pabėgėlių priėmimo ketina vykti į Italiją. Lietuva įsipareigojo per dvejus metus priimti 1105 karo pabėgėlius iš Sirijos, Irako ir Eritrėjos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close