captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kijevas pirmadienį pradės atitraukti ginkluotę iš šalies pietryčių

Ukrainos ginkluotosios pajėgos ruošiasi savo mažesnės nei 100 mm kalibro ginkluotės atitraukimui, sekmadienį pranešė šalies pietryčiuose vykdomos karinės operacijos vadovybė.
Sipa USA/Scanpix nuotr.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

„Sudarome ginklų ir šarvuotos įrangos sąrašus, kurie bus aptarti su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) specialiosios stebėsenos misija“, – sakė Ruslanas Tkačiukas.

Anot jo, Luhansko regione išdėstytos Ukrainos karinės pajėgos gavo dvi savaites įvykdyti veiksmus, numatytus Minsko susitarimų prieduose.

„Tikimės, kad fizinis atitraukimas bus pradėtas pirmadienį. Pirmiausia bus atitraukiami tankai. Dėl jų maršrutų ir zonų jau yra susitarta. Šie susitarimai visiškai atitinka tarptautinius susitarimus ir bus leidžiama vykdyti manevrus tuo atveju, jeigu priešininkai pažeistų paliaubų režimą“, – sakoma karinės operacijos išplatintame pranešime spaudai.

Rugsėjo 29-ąją Rusija, Ukraina ir ESBO sutarė dėl tankų, minosvaidžių ir mažesnės nei 100 mm kalibro ginkluotės atitraukimo nuo fronto linijos Rytų Ukrainoje. Donecko ir Luhansko separatistų lyderiai šią sutartį pasirašė rugsėjo 30 d.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Ukraina po antrojo Minsko susitarimo

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...