captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lenkija, Čekija, Slovakija ir Vengrija siekia susitarimo dėl migrantų

Prahoje susitikusių Lenkijos, Čekijos, Slovakijos ir Vengrijos diplomatijos vadovai  pareiškė, kad jų šalys yra visiškai pasiryžusios pasiekti sutarimą su savo partnerėmis vakaruose sprendžiant  migrantų krizę.
 
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

 „Visi čia šiandien susirinkusieji esame visiškai pasiryžę pasiekti bendro požiūrio rytoj“, – sakė Čekijos užsienio reikalų ministras Lubomiras Zaoralekas po derybų Prahoje su savo kolegomis iš Vengrijos, Lenkijos ir Slovakijos, kai liko viena diena iki svarbių Europos Sąjungos derybų migrantų krizės klausimu.

„Puikiai suprantame, kad Europai reikia bendrų kolektyvinių veiksmų, kad paspartėtų vis dar labai nepaprastos situacijos sprendimas“, – pažymėjo jis.

Pirmadienio pasitarime, kuriame dalyvavo ir užsienio ministrai iš Latvijos bei Liuksemburgo, kuris dabar pirmininkauja Europos Sąjungai, siekta rasti bendrą požiūrį į krizės sprendimo būdus.

Antradienį numatytas ES šalių vidaus reikalų ministrų susitikimas, tikintis, kad pavyks padaryti didelės pažangos prieš visos Bendrijos viršūnių susitikimą, prasidėsiantį trečiadienį.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close