captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rusus ragina bėgti iš šalies

Leidyklos „Kommersant“ įkūrėjas Vladimiras Jakovlevas, gyvenantis Izraelyje, ragina Rusijos piliečius kuo skubiau sprukti iš šalies, skelbia UNIAN.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Leidyklos „Kommersant“ įkūrėjas Vladimiras Jakovlevas, gyvenantis Izraelyje, ragina Rusijos piliečius kuo skubiau sprukti iš šalies, skelbia UNIAN.

Tokią nuomonę jis išsakė savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

„Esu tikras, kad jau artimiausiu metu – per ateinančias savaites ar mėnesius – Rusijoje išsipildys vienas iš dviejų scenarijų. Arba pasikeis valdžia, ir tokių pokyčių padariniai bus nenuspėjami ir pavojingi. Arba prasidės sunki socialinė krizė, išaugs nusikalstamumas, pradės trūkti būtiniausių prekių, kils reali grėsmė gyventojų sveikatai ir gyvybei“, – socialiniame tinkle savo prognozėmis dalijasi V. Jakovlevas.

Dėl šios priežasties jis rusams pataria iš šalies išvažiuoti – bent dviem ar trim mėnesiams, o svarbiausia – išvežti vaikus.

Be to, „Kommerant“ įkūrėjas teigia, kad tie, kuriems dabar 25–30 metų, nesuvokia minėtųjų scenarijų realumo.

„Aš, būdamas tokių metų, taip pat nejutau pavojaus. Kol vieną dieną grįžau po atostogų, nuvykau į sporto klubą „Dinamo“, iš jo išėjau, sėdau į automobilį ir supratau, kad kartu su manimi prie šviesoforo žalios šviesos laukia tankai ir kita karinė technika“, – sako leidyklos įkūrėjas ir patikslina, kad tai buvo 1991 metų rugpjūčio 18 dienos rytą, rugpjūčio „pučo“ rytą.

„Tris naktis iš eilės miestas baugiai klausėsi automatinių šautuvų tiradų. Tada viskas tik per stebuklą nesibaigė žudynėmis“, – su siaubu prisimena V. Jakovlevas.

Leidyklos įkūrėjas įsitikinęs, kad šį kartą stebuklas neįvyks, nes „tie, kurie kadaise buvo silpni, šiandien – stiprūs, o tų, kurie tada buvo šalyje ir gebėjo keisti situaciją, šiandien nebėra“, – konstatuoja V. Jakovlevas.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...