captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lvove nugriaudėjo sprogimas

Vakarų Ukrainos mieste Lvove prie milicijos poskyrio nugriaudėjo sprogimas, sunkiai sužeistas vienas milicininkas.
Twitter nuotr.
Twitter nuotr.

Vakarų Ukrainos mieste Lvove prie milicijos poskyrio nugriaudėjo sprogimas, sunkiai sužeistas vienas milicininkas.

Lvovo mieste šiandien maždaug 9 val. ryto vietos laiku prie milicijos nuovados, esančios Plugovaja gatvėje, nugriaudėjo sprogimas.

Kaip UNIAN pranešė Ukrainos vidaus reikalų ministerijos (VRM) Lvovo srities vyriausiosios valdybos spaudos tarnybos vadovė Svetlana Dobrovolskaja, daugybinius galvos ir kūno sužeidimus nuo skeveldrų patyrė vienas milicijos leitenantas.

Jis sunkios būklės paguldytas į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, sprogimas nugriaudėjo tuomet, kai vienas milicijos pareigūnas atidarydamas duris užkliudė ištemptą sprogmens virvutę.
Įvykio vietoje dirba operatyvinė tyrimų grupė.

Į sprogimo vietą taip pat išvyko VRM Lvovo srities vyriausios valdybos vadovybė. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Ukrainos vidaus reikalų ministerija: sprogimais Lvove siekiama destabilizuoti Ukrainą

Vidaus reikalų ministerija šiuos incidentus sieja su savaitgalį vykusiu mirtinu susirėmimu tarp kraštutinių dešiniųjų pažiūrų organizacijos „Dešinysis sektorius“ ir šalies pareigūnų, skelbia „Reuters“.

Pareiškime ministerija nurodė, kad netoli milicijos nuovadų įėjimo buvo padėti užmaskuoti sprogmenys.

„Vidaus reikalų ministerija šiuos sprogimus sieja su įvykiais Užkarpatės regione (Vakarų Ukrainoje)“, – nurodė ministerija, pridūrusi, kad tokiais veiksmais siekiama destabilizuoti padėtį šalyje.

Šeštadienį du žmonės žuvo per susišaudymą tarp Ukrainos nacionalistų organizacijos „Dešinysis sektorius“ narių ir pareigūnų Mukačevo mieste, Vakarų Ukrainoje. Dėl to prezidentas Petro Porošenka paragino visas „neteisėtas grupuotes“ nusiginkluoti.

„Dešinysis sektorius“ yra viena ir sukarintų grupuočių, įkurtų per protestus, prieš metus nuvertusius Maskvos remiamą prezidentą Viktorą Janukovyčių.

Vidaus reikalų ministerija paragino gyventojus suteikti bet kokios informacijos, susijusios su sprogimais Lvove, ir įspėjo, kad dėl tokio pobūdžio smurto eskalacijos aukų gali atsirasti ir tarp civilių.

„Dešiniojo sektoriaus“ kovotojai ir Ukrainos pareigūnai apkaltino vieni kitus įvykių inicijavimu Mukačevo mieste, tačiau antradienį grupuotės atstovas pranešė, kad du jos nariai pasidavė Ukrainos saugumo tarnybai.

Šaltinis www.delfi.lt Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...