captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prancūzijoje specialiosios pajėgos evakavo 18 žmonių iš prekybos centro

​Prancūzijos specialiosios pajėgos evakavo 18 žmonių, kurie buvo pasislėpę prekybos centre „Primark“ viename Paryžiaus priemiestyje, tapusiame ginkluotų užpuolikų taikiniu, pranešė policija, rašo BNS.
AFP/Scanpix
AFP/Scanpix

Prancūzijos specialiosios pajėgos evakavo 18 žmonių, kurie buvo pasislėpę prekybos centre „Primark“ viename Paryžiaus priemiestyje, tapusiame ginkluotų užpuolikų taikiniu, pranešė policija, rašo BNS.

Netoli Paryžiaus ginkluoti vyrai prekybos centre „Primark“ įkaitais buvo paėmę apie 10 žmonių, pranešė policija.

„Du ar trys ginkluoti nusikaltėliai, manoma, planavo įvykdyti ginkluotą parduotuvės apiplėšimą“, – sako policijos atstovas.

Anot policijos pareigūnų, ginkluoti nusikaltėliai į parduotuvę nusitaikė kaip tik tuo metu, kai ryte į darbą pradėjo rinktis „Primark“ personalas.

Skelbiama, kad įsiveržė trys ginkluoti vyrai – persigandę darbuotojai išsibėgiojo. Kaip teigia vietos policijos pareigūnai, nusikaltėliai įkaitais paėmė tiek pirkėjų, tiek parduotuvės personalo, skelbia mirror.co.uk.

Kol kas tiksliai neaišku, nei kas įvykdė nusikaltimą, nei kokie jo motyvai. Pasirodė informacijos, kad vienas iš minėtosios „Primark“ parduotuvės darbuotojų, įsiveržus ginkluotiems užpuolikams, spėjo savo bičiuliui parašyti trumpąją žinutę. Skelbiama, esą žinutėje jis pranešęs, kad jį įkaitu paėmė keli ginkluoti vyrai.

Prancūzija vis dar neatsigavo po teroristinio išpuolio „Charlie Hebdo“ redakcijoje, įvykdyto šių metų pradžioje. Be to praėjusį mėnesį Prancūzijos gamykloje, kaip įtariama, islamistai surengė kruviną ataką, per kurią žmogui nukirsta galva. Tuomet vienas žmogus žuvo, dar keli sužeisti.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...