captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Tsipras: referendumas įvyks, balsuosiu prieš

Graikijos premjeras Alexis Tsipras Graikijos televizijos eteryje pareiškė, kad referendumas įvyks ir agitavo balsuoti prieš kreditorių reikalavimus.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Graikijos premjeras Alexis Tsipras Graikijos televizijos eteryje pareiškė, kad referendumas įvyks ir agitavo balsuoti prieš kreditorių reikalavimus.

„Kai kurie žmonės sako, kad tai yra balsavimas dėl išlikimo Europos Sąjungoje. Tai yra melas“, – sakė jis.

Noriu padėkoti Graikijos žmonėms už tai, kad esate ramūs, nesikarščiuojate. Užtikrinu, kad šita situacija ilgai nesitęs, – sakė A. Tsipras.

Pasak jo, derybos su Graikija vyksta. Jeigu euro zonos finansų ministrai trečiadienį bus nusiteikę pozityviai, bus judama į priekį.

„Noriu padėkoti Graikijos žmonėms už tai, kad esate ramūs, nesikarščiuojate. Užtikrinu, kad šita situacija ilgai nesitęs – jūs neprarasite pensijų ir algų“, – žmonėms sakė A. Tsipras.

Jis agitavo žmones balsuoti prieš kreditorių reikalavimus.

„Tai yra mūsų pareiga savo vaikams, savo tėvams, mūsų istorijai“, – sakė A. Tsipras.

ET: referendumas neatitinka reikalavimų

Europos Taryba (ET) pareiškė, kad sekmadienį Graikijoje rengiamas referendumas neatitinka tarptautinių reikalavimų, nes rinkėjai turi turėti galimybę mažiausiai 2 savaites aptarti referendumo klausimus. Tuo metu Graikijos vyriausybė apie referendumą pranešė tik prieš savaitę.

Taip pat, pasak ET generalinio sekretoriausThorbjorn Jagland, diskutuojamą klausimą būtina patikslinti. Kiek anksčiau

Graikijos vyriausybė kreditoriams yra pateikusi naują kompromisinį pasiūlymą, kuriuo prašo finansinės pagalbos. Euro zonos ministrai jį svarstys dar šį vakarą.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...