captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kaunas kvies poilsiautojus į naują paplūdimį

Panaudojus Europos Sąjungos fondų lėšas, Panemunėje baigiamas rengti naujas paplūdimys su aktyviam poilsiui skirta zona. 
Kauno savivaldybės nuotr.
Kauno savivaldybės nuotr.

Panaudojus Europos Sąjungos fondų lėšas, Panemunėje baigiamas rengti naujas paplūdimys su aktyviam poilsiui skirta zona. 

Miesto savivaldybė skelbia, kad čia, nuo seno kauniečių mėgiamoje Nemuno pakrantėje, atlikti visi techniniame projekte numatyti darbai. Jau sutvarkytos sąlygos teritorijoje, atnaujintos krepšinio ir tinklinio aikštelės, pastatytos pavėsinės, persirengimo kabinos, suoliukai, šiukšliadėžės, rekonstruotas prekybos paviljonas, įrengtas lauko dušas, sporto ir vaikų žaidimo aikštelės. Darbus atliko UAB „Autokausta“.

ELTA primena, kad Kauno miesto savivaldybės įgyvendinamas projektas „Kauno Panemunės paplūdimio su poilsiaviete įrengimas“ yra finansuojamas pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ įgyvendinimo priemonę „Viešosios turizmo infrastruktūros ir paslaugų plėtra regionuose“. Bendra projekto vertė – 458 198,56 Eur, o europinė parama siekia 216 210,32 Eur.

Anot savivaldybės atstovų, Panemunės paplūdimio su poilsiaviete įrengimo projektu siekiama plėtoti rekreacijos ir turizmo paslaugų infrastruktūrą, geriau tenkinti didėjančius vietinio ir atvykstamojo turizmo poreikius bei poilsiautojų ir turistų lūkesčius. Taip pat, išsaugoti teritorijos rekreacinį potencialą ir sukurti palankią aplinką konkurencingų turizmo produktų plėtrai Kauno mieste. Netrukus naujojo paplūdimio privalumais galės pasidžiaugti poilsiautojai.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...