captcha

Jūsų klausimas priimtas

Gaisras Ukrainoje atsinaujino

Gaisras naftos bazėje netoli Kijevo vėl atsinaujino.  
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Gaisras naftos bazėje netoli Kijevo vėl atsinaujino.   

Ukrainos televizijos duomenimis, į gaisravietę išsiųstos naujos ugniagesių pajėgos.

Šį rytą, siekiant atšaldyti rezervuarus, bazės teritorija buvo laistoma, planuota smėliu užpilti naftos produktų išsiliejimo plotus.

Į įvykio vietą nuvykę „112.ua“ žurnalistai matė kelis gaisrininkų ekipažus, nors žiniasklaidoje pasirodė pareiškimų, kad gaisras buvo užgesintas.

„Nepaisant pareiškimų, kad gaisras buvo užgesintas apie 7 valandą ryto, įvykio vietoje buvo tęsiami teritorijos drėkinimo darbai, praėjus penkioms minutėms gaisras ir vėl įsiliepsnojo. Į įvykio vietą išsiųsti gaisrininkų ekipažai“,– teigiama Ukrainos žurnalistams pateiktame pareiškime.

Kaip rašo „lb.ua“, žurnalistams nuvykus į įvykio vietą, gaisro nebesimatė, teritorijoje dirbo tarnybos. Pasak Ukrainos nepaprastųjų situacijų tarnybos, gaisras įsiplieskė iš naujo, kai įvykio vietoje nutekėjo naftos produktų.

„Šiandien 11 val. 50 min. sumažėjo 900 kv. metrų konteinerio slėgis, todėl nutekėjo degalai ir užsidegė šalia buvęs rezervuaras. Atlikti intensyvūs rezervuaro aušinimo darbai, o išsilieję naftos produktai užbarstyti smėliu.“,– teigiama tarnybos pranešime. Iki pakartotinio gaisro įvykio vietoje dirbo 24 žmonės ir keturi automobiliai su cisternomis.

Gaisras kilo birželio 8 d. Vasylkivo mieste, esančiame už 30 km nuo Kijevo, užsiliepsnojus mažiausiai 16 cisternų, kuriose laikomas benzinas.

Nelaimės metu žuvo 5, dar 15 žmonių buvo sužeista. Kol kas nenustatyta gaisro priežastis, tačiau anksčiau Ukrainos žiniasklaida skelbė, kad Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Oleksandras Turčynovas buvo įsitikinęs, kad Kijevo degalų saugykloje nebuvo žmogaus gyvybei pavojingų medžiagų, kurios galėjo sukelti sprogimą.

„Remiantis mūsų turima informacija, degalų sandėlyje kenksmingų medžiagų, galėjusių sukelti pavojų žmogaus sveikatai ir gyvybei, nebuvo“, – tada sakė pirmininkas. O. Turčynovas buvo įsitikinęs, kad viena iš galimų sprogimo versijų – diversija, rašė „112.ua“.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close