captcha

Jūsų klausimas priimtas

Charkove – masinės skerdynės, sulaikyti įtariamieji

Apie 40 žmonių penktadienio naktį surengė pjautynes Ukrainos Charkovo miesto Otakaros Jarošo gatvėje, kurioje – studentų bendrabučiai, skelbia UNIAN. Vėliau pranešta, kad su peiliais užpulti žmonės ir už trijų kilometrų Kločkovskio gatvėje.
mvs.gov.ua nuotr.
mvs.gov.ua nuotr.

Apie 40 žmonių penktadienio naktį surengė pjautynes Ukrainos Charkovo miesto Otakaros Jarošo gatvėje, kurioje – studentų bendrabučiai, skelbia UNIAN. Vėliau pranešta, kad su peiliais užpulti žmonės ir už trijų kilometrų Kločkovskio gatvėje.

Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad iš viso sužeisti ir į ligoninę išvežti 6 žmonės. Pirmoji auka į ligoninę atgabenta 23.30 val. Kitos penkios – per dvi valandas. Žiniasklaidos duomenimis, aukų gali būti ir daugiau.

Pjaustė praeivius, mėgino įsiveržti į kavinę

Liudininkas Aleksandras TSN pasakojo, kad užpuolikai  Otakaros Jarošo gatvėje buvo jauni, atletiško kūno sudėjimo vyrai, galvas apsivynioję marškinėliais. Kai kurie veidus dengė kaukėmis ir buvo ginkluoti peiliais.

Anot jo, užpuolikai bėgo O.Jarošo gatve mušdami visus, ką sutiko savo kelyje, daužydami viską, kas pasimaišė po ranka.

Jie pradūrė padangas keliems automobiliams, pastatytiems prie bendrabučių. „Ant suoliuko prie bendrabučio buvo jaunuolių – gauja iškart puolė juos, pjaustė jiems nugaras, rankas“, – pasakojo liudininkas.

Vienas iš nukentėjusiųjų, Aleksandro žiniomis, yra arabų kilmės. Nesulaukus medikų, jis į ligoninę buvo išvežtas automobiliu su pradurtomis padangomis. Dar dvi aukos – ukrainiečiai. Vieno jų žaizdos nugaroje – itin gilios. Antrajam sumušta galva ir giliai supjaustyta koja.

Liudininkas Aleksandras pasakojo, kad užpuolimo metu buvo už maždaug 100 metrų esančioje kavinėje. Kai prasidėjo skerdynės, visi pradėjo šaukti, bėgti iš kavinės. Savininkas greitai užrakino duris – užpuolikai mėgino įsiveržti, tačiau jiems nepavyko. Gauja išvartė staliukus ir kėdes lauke, tuomet nubėgo.

TSN praneša, kad Kločkovskio gatvėje vėliau maždaug 30 žmonių gauja puolė praeivius. Septyni buvo sužeisti ir išgabenti į ligoninę.

Odesoje – du galingi sprogimai

Penktadienio naktį, apie 2 val., Odesoje nugriaudėjo du galingi sprogimai. Apie sužeistuosius nepranešama. Buvo sugadinti reklamos stendai.

Gyventojai žiniasklaidai teigė, kad pirmasis sprogimas buvo itin galingas, netrukus pasigirdęs antrasis – šiek tiek silpnesnis. Sprogimai buvo girdėti beveik visame mieste.

Ukrainos milicija sulaikė penkis žmones

Jie įtariami organizavę pjautynes Charkovo mieste. Jiems pateikti kaltinimai dėl chuliganizmo, pasikėsinimo į gyvybę, turto niokojimo. Sulaikytiesiems gresia iki 15 metų laisvės atėmimo.

Kaip praneša portalas liga.net, pareigūnai informavo, jog šiuo metu visi sulaikytieji yra apklausiami. Taip pat bandoma nustatyti kitus pjautynių dalyvius. 

Šiuo metu studentų miestelyje, kur vyko praeivių užpuldinėjimas, dirba gausios pareigūnų pajėgos, ieškoma liudininkų. Visame mieste sustiprintos saugumo pajėgos, ypač tose vietose, kur gyvena studentai iš užsienio. 

Kaip jau skelbta anksčiau, apie 40 žmonių penktadienio naktį surengė pjautynes Charkovo miesto Otakaros Jarošo gatvėje, kurioje – studentų bendrabučiai. Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad iš viso sužeisti ir į ligoninę išvežti 9 žmonės. Tarp sužeistųjų yra ir penki studentai iš Jordanijos, kurie mokosi mediciną Charkovo universitete.

Kaip žurnalistams pasakojo liudininkai, studentus užpuolusi gauja „buvo nusiteikusi juos ne tik išgąsdinti ir sumušti, bet ir nužudyti“.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...