Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Ukrainoje atsinaujino kovos: separatistai apšaudė Ukrainos pajėgas uždrausto kalibro artilerija

DELFI.lt2015.09.08 13:45

Praėjusios paros antiteroristinės operacijos zonoje buvo neramios ir dienomis, ir naktimis.

Praėjusios paros antiteroristinės operacijos zonoje buvo neramios ir dienomis, ir naktimis.

Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė antiteroristinės operacijos spaudos centras, iš gegužės 24-osios į 25-ąją Donecke separatistai šaudė tankais, minosvaidžiai ir uždraustų kalibrų artilerija, skelbia unian.net.

Buvo šaudoma Opytnės, Peskų, Butovkos šachtos, Kamenkos, Verchniotoreckės, Avdijivkos, Hranitnės, Beriozovojės, Taramčuko kryptimis. Luhansko srityje – Sokolnikų, Stanyčno Luhanskės Sčiastės. 

Baigėsi santykinės paliaubos ir Mariupolio kryptimi. Separatistai beveik be pertraukų šaudė minosvaidžiais, savaeigiais artilerijos įrenginiais ir granatsvaidžiais į Širokinės pusę. Gnutovo rajone įvyko kovinis susirėmimas, kuris, tiesa, truko neilgai. Susidūrusi su ištisine ugnimi, separatistų grupė atsitraukė.

Ramiausia buvo Artemivsko kryptimi. Netoli Slavkovičų šaudė snaiperis. Naktį priešo minosvaidžiai du kartus apšaudė Bohuslavską.

Rusijos remiamų pajėgų bepiločiai buvo pastebėti danguje Mariupolio-Mangušo, Mariupolio-Volodarsko, Troickojės-Novoselovkos, Peredelsko-Raivkos, Debalcevės-Troickojės maršrutuose, taip pat Kamenkoje.