captcha

Jūsų klausimas priimtas

Estijos prezidentas: Rusijos veiksmai turėtų nervinti NATO

Estijos prezidentas sako dabar tiesiogiai nematąs Rusijos grėsmės, bet šios šalies lėktuvų skrydžiai ir karinės pratybos šalia Baltijos šalių pasienio turėtų nervinti NATO. Tai Tomas Hendrikas Ilvesas pareiškė viešėdamas Vokietijoje.
Toomas Hendrik Ilves, V. Skaraičio (BFL) nuotr.
Toomas Hendrik Ilves, V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Estijos prezidentas sako dabar tiesiogiai nematąs Rusijos grėsmės, bet šios šalies lėktuvų skrydžiai ir karinės pratybos šalia Baltijos šalių pasienio turėtų nervinti NATO. Tai Toomas Hendrikas Ilvesas pareiškė viešėdamas Vokietijoje.

 „Būtent šiuo metu tiesiogiai nematome Rusijos grėsmės, bet matome daug jos veiklos, kuri turėtų nervinti NATO. Apie tai plačiai rašoma ir Vokietijos spaudoje –  daugybė pratybų, kuriose dalyvauja didelės pajėgos. Visai šalia mūsų pasienio. Paskutinį kartą net 75 tūkstančiai Rusijos karių treniravosi invaziją į Baltijos šalis“ – susitikime kalbėjo Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.

Vokietijos prezidentas Joachimas Gauckas neabejoja, kad Rusijos politika yra grįsta jėga, tačiau sako, jog Vakarų atsakas į ją neturėtų būti toks pat.

 „Tai, kad kartu su realiąja politika, kuri yra agresyvi, Rusija demonstruoja ir simbolinę jėgos politiką, prezidentas jau paminėjo. Klausimas visiems, kurie atsakingi už Europos politiką – ar norime atsakyti jėgos politika. Jaučiu, kad mes to nenorime“, – sakė Vokietijos prezidentas Joachimas Gauckas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close