News in English

2013.06.25 10:03

Lietuvą jau pasiekė pirmieji pirmininkavimui ES skirti BMW automobiliai

ELTA2013.06.25 10:03

Dalis liepos pradžioje į Vilniaus gatves išriedėsiančių naujų BMW automobilių, kuriuos Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai renginiams neatlygintinai suteiks įgaliotoji BMW atstovė UAB „Krasta Auto“, jau atkeliavo į Lietuvą ir yra paruošti naudojimui. BMW, Pirmininkavimas, ES, Krasta Auto

Dalis liepos pradžioje į Vilniaus gatves išriedėsiančių naujų BMW automobilių, kuriuos Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai renginiams neatlygintinai suteiks įgaliotoji BMW atstovė UAB „Krasta Auto“, jau atkeliavo į Lietuvą ir yra paruošti naudojimui.

Šiuo metu paruošti 15 BMW 3 serijos, 61 BMW 5 serijos ir 3 BMW 7 serijos automobiliai, kuriais važinės šalies svečiai, yra pažymėti pirmininkavimo logotipu. Automobiliai taip pat yra apdrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu nuo visų galimų draudiminių rizikų bei užregistruoti. Likusioji automobilių dalis atvyks pagal bendradarbiavimo sutartyje numatytą grafiką.

Kaip teigia UAB „Krasta Auto Vilnius“direktorė Rasa Klimavičiūtė, siekiant užtikrinti, jog garbūs šalies svečiai į reikiamą vietą šiais BMW automobiliais būtų pervežami saugiai ir patogiai, perduodant automobilius Užsienio reikalų ministerijai bus surengti praktiniai vairuotojų mokymai.

Krasta auto“ visam Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiui – t.y. 6 mėnesiams, neatlygintinai iš viso suteikia 180 naujų BMW automobilių, iš kurių 10 – šarvuoti. Paslaugos vertė – apie 1 mln. litų. Iki šiol tai yra didžiausios apimties tokio pobūdžio privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimas.

Suplanuotus 200 Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių sudarys daugiau kaip 20 aukšto lygio susitikimų, 162 ekspertų lygio ir 12 parlamentinių renginių. Vien aukšto lygio susitikimuose, planuojama, jog dalyvaus 34 valstybių ir vyriausybių vadovai, daugiau nei 800 ministrų, apie 10 tūkst. delegacijų narių, per 1500 žiniasklaidos atstovų.