Naujienų srautas

Muzika2019.04.05 12:29

„Sisters On Wire“ pristato naują dainą: ji apie momentus, dėl kurių mes iš tiesų gyvename

LRT.lt 2019.04.05 12:29

Vilniečių grupė „Sisters On Wire“ šiandien pristato pirmą singlą iš būsimo albumo.

Gyvai dainą „Oceans“ bei kitus naujus grupės kūrinius klausytojai galės išgirsti jau šiandien – balandžio 5 dieną, Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“.

„Tai yra svajinga daina apie vidinę ramybę ir tuos momentus, dėl kurių mes iš tiesų gyvename – apie laiką, praleistą su draugais, dienas, kai esame įsimylėję, svajojame, apie vasaros vakarus, festivalius, jaunystę ir gyvenimą“, – naujausią kūrinį pristato grupės vokalistas Olegas Jerochinas.

Kartu su šiandien išleidžiama daina „Oceans“ grupė pristato ir jai sukurtą vizualą, kuriame akcentavo kūrinio žodžius.

„Norim, kad mūsų klausytojai kuo greičiau juos išmoktų ir jau šiandien koncerte dainuotų kartu“, – teigia grupės nariai.

Šiandien išleidžiama daina – pirmasis singlas iš naujo grupės minialbumo „Patterns“, kurį išleisti planuojama balandžio pabaigoje. Po beveik trejų metų pertraukos išleidžiamą dainų rinkinį sudarys penki „Sisters On Wire“ kūriniai.

„Muzika yra mūsų aistra, tai, kuo gyvename, o kiekvienu savo kūriniu ar leidiniu siekiame tik geriausių rezultatų. Dėl to, jau kurį laiką esam užsidarę studijoje, įrašinėjam, tobulinam savo skambesį, koncertinę programą ir nekantraujam ją pristatyti gyvai“, – teigia „Sisters On Wire“ nariai.

Naujoji grupės daina „Oceans“:

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi