Muzika

2019.04.05 10:51

Mickui Jaggeriui sėkmingai atlikta dirbtinio širdies vožtuvo keitimo operacija

ELTA 2019.04.05 10:51

Britų roko grupės „The Rolling Stones“ vokalistui Mickui Jaggeriui sėkmingai atlikta dirbtinio širdies vožtuvo keitimo operacija ir šiuo metu jis sveiksta vienoje iš Niujorko klinikų, pranešė žurnalas „Billboard“.

Remdamasis savo šaltiniais leidinys patikslina, kad 75 metų amžiaus muzikantą vis dar prižiūri gydytojai, bet jis jaučiasi gerai. „Billboard“ žiniomis, M. Jaggeris gali būti išrašytas jau po savaitės. Bet, kaip anksčiau rašė portalas „Drudge Report“, manoma, kad M. Jaggeris visiškai atsigaus ir vėl žengs į sceną tik vasarop. 

Pirmadienį M. Jaggeris tviteryje pranešė, kad „The Rolling Stones“ atidėjo koncertinį turą po JAV ir Kanados miestus. Nuo balandžio 20 d. iki liepos 29 d. grupė turėjo surengti 17 koncertų Majamyje, Čikagoje, Denveryje, Vašingtone, Filadelfijoje ir kituose miestuose.

Prieš beveik 57 metus įkurta grupė „The Rolling Stones“ praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje buvo pagrindinė „The Beatles“ konkurentė. Per pusę amžiaus ji išleido apie 50 albumų, kurių parduota daugiau kaip 250 milijonų.