Naujienų srautas

Muzika2019.04.04 17:03

Pamatykite: naujame Dainoto Varno klipe - romantika Barselonoje ir žavinga italė

LRT.lt 2019.04.04 17:03

Dainininkas Dainotas Varnas pristato naują vaizdo klipą „Akys nakties“. Tai dar vienos jo debiutinio albumo „Viskas, ką turiu“ dainos ekranizacija.  

„Akys nakties“  - daina apie meilės viziją, iliuzinę, neegzistuojančią meilę, kuri yra tik vaizduotės žaismas ir, galima spėti, kyla iš didelio liūdesio ir vienatvės.

Koks geresnis prieglobstis vizijoms ir iliuzijoms, jei ne naktis. Klipas filmuotas Barselonoje, jame vaizduojami du žmonės, išgyvenantys naktį dideliame mieste. Du nepažįstamieji klaidžioja gatvėmis. Kiekvienas sau atskirai, tačiau jų jausmai tie patys: vienatvė ir tikros meilės troškimas. 

Tai istorija apie nesusitikimą. Nors jie  - tame pačiame mieste, tose pačiose gatvėse. Kartais net būna visai šalia. Tačiau  prasilenkia ir vienas kito nepastebi.

„Scenarijų diktavo dainos tekstas, kurį parašė talentingoji Ieva Narkutė.  Atėjus rytui iliuzija išsisklaido ir veidas to, apie kurį tu svajojai, kurį įsivaizdavai esant, išnyksta.

Klipe parodoma ta trapi riba tarp realybės ir iliuzijos. Tie du žmonės nesusitiko, prasilenkė. Galbūt taip ir įvyko, o gal viso to net nebuvo ir tas kito žmogaus buvimas yra tik tavo troškimų vaizdinys“, – sako D. Varnas.

Finalinėje klipo scenoje dainininkas lieka stovėti vienas, žvelgdamas į tūkstančius miesto šviesų, kurios auštant užges ir nusineš su savimi visas nakties vizijas.

Klipe drauge su lietuviu dainininku vaidina modelis bei šokėja italė Eleonora Tirabassi.

„Ją radome per agentūrą ir gyvai pamatėme tik filmavimo dieną. Mergina pranoko visus lūkesčius.  Nuostabiai mielas veidas ir šilta šypsena! Vaidino laisvai ir natūraliai,  tarsi kamerų aplink nė nebūtų. Ji  - labai linksma ir draugiška, visa filmavimo grupė ją tiesiog įsimylėjo“, – sakė D.Varnas. 

Klipe yra vieta, kur mergina La Rambla įsikūrusiame pagrindiniame miesto turguje perka vaisius. Tik žiūrovas nepamato, ką ji nusipirko.

„O ji pirko mangą, kurį netikėtai atidavė man. Vėliau, kai jau dirbome be Eleonoros, filmavimo grupė mane nuolat traukė per dantį, nes tą vaisių dvi dienas nešiojausi ir nevalgiau. Eleonora man taip patiko, kad norėjau apčiuopiamą prisiminimą apie ją laikyti kaip įmanoma ilgiau“, – romantišką filmavimo pusę atskleidė dainininkas. 

Kurdami klipą D.Varnas ir jo komanda išnagrinėjo ir sumaniai pasinaudojo mieste veikiančiomis transporto priemonių dalijimosi paslaugomis. „Inovacijos labai palengvina darbą. Tiek dviratį, tiek automobilį gali išsinuomoti per programėlę ir išsyk panaudoti filmavime. Scena, kur mes su Eleonora prasilenkiame važiuodami dviračiais, ypač gražiai atskleidžia klipo idėją“, – pasakojo D.Varnas.

„Akys nakties“  - jau antras klipas, kurį D. Varnas kūrė užsienyje. Prieš tai jis su ta pačia filmavimo grupe lankėsi Škotijoje: uolų ir pilių fone gimė dainos „Viskas, ką turi“ vaizdas.

„Pirmas  filmavimas vyko viename įspūdingiausių Europos gamtos kampelių, antras – mieste, kuris grožiu gali varžytis su gamta. Barselona - tokia puiki, kad net sunku atsirinkti, kur reikėtų filmuoti. Nors visas vietas buvome pasitvirtinę dar Lietuvoje, vis kildavo pagunda nufilmuoti dar ir dar“, – pasakojo D.Varnas.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi