Muzika

2019.04.04 14:13

Dainininkės Jurgos balsas vasarą skambės Latvijos ir Estijos festivaliuose

LRT.lt 2019.04.04 14:13

Vasario 28 dieną geriausių dainų vinilo plokštelės pristatymo turą pradėjusi Jurga šį savaitgalį baigs intensyvias gastroles.

Per šį laiką Jurga surengė trylika koncertų Kinijoje ir Lietuvoje. Baigiamasis, keturioliktas pasirodymas įvyks šį šeštadienį jaukiame klube „Druskininkų kolonada“.

Artėjant turui į pabaigą, dainininkė po truputį atskleidžia savo vasaros planus. Vakar Estijos žiniasklaida pranešė, kad lietuvių žvaigždė pasirodys liepos 19 dieną Hapsalu pilyje vyksiančiame festivalyje „Rock in Haapsalu“, kur „apšildys“ Katie Melua pasirodymą. Taip pat vakar buvo paskelbta, kad Jurga rugpjūčio 2 dieną pasirodys ir festivalyje „Summer Sound“ Liepojoje, Latvijoje.

Ruošdamasi šioms naujienoms praėjusią savaitę savo koncerte Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje Jurga atliko savaip interpretuotus K.Melua kūrinius „Nine Million Bicycles“ ir „The Flood“.

„Kaskart, kai tenka koncertuoti su kitais atlikėjais, stengiuosi jų muziką pažinti giliau. Taigi, tai esu aš, klausanti K.Melua, ieškanti geriausių akimirkų ir jomis besidalinanti su jumis“, – sakė Jurga prieš pateikdama staigmeną klausytojams.

Per savo karjerą Jurgai yra tekę dalintis scena su Björk Lietuvoje (2008 metais), „a-ha“ Latvijoje ir Lietuvoje (2010 metais) ir pernai vasarą su dainininke LP taip pat Latvijoje ir Lietuvoje.

Jurgos rinktinis albumas „Ten, kur tu – Geriausios dainos“ yra išleistas kompaktine plokštele, dviguba vinilo plokštele ir skaitmeniniu formatu. Šiame albume sudėti net 22 kūriniai (kompaktinėje plokštelėje – 21), įrašyti 2002-2018 metais, tarp jų ir naujausi Jurgos singlai „Be žodžių“, „Dance“, „Ten, kur tu“ ir „No Pain No Gain“.