Muzika

2019.04.04 12:28

Išgirskite: Edgaro Lubio naujausia daina – apie ypatingą reiškinį Vilniuje

LRT.lt 2019.04.04 12:28

Balandis sostinėje ypatingas, nes kasmet, mėnesio antroje pusėje pražysta sakuros, sukeldamos tikrą sąmyšį miesto centre. Apie tai, kas gimsta japoniškoms vyšnioms apsipylus žiedais, dainuoja ir Edgaras Lubys savo naujausiame kūrinyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Tas triukšmas dėl sakurų ir keistas, ir žavus. Žydintys medeliai pritraukia būrius žmonių, susidaro neįtikėtinos automobilių spūstys šalia esančioje gatvėje, bet kita vertus, džiugu, kad žmonės dar geba džiaugtis paprastais dalykais – gamtos reiškiniais,“ – pasakoja dainų autorius ir atlikėjas E.Lubys.

Dainos idėja aplankė kūrėją dar nepražydus sakuroms, žiemai baigiantis, kai šaltis ir tamsa jau taip pabodę, jog nejučia imi svajoti apie pavasarį, kai medžiai sužaliuoja ir apsipila žiedais. O sakuros Vilniuje tikrai ypatingo dėmesio sulaukia kiekvienais metais. Būriai žmonių nugula pievelę po šiais medeliais, leidžia laisvalaikį, darosi asmenukes. Tai atsispindi ir Edgaro vaizdo klipe.

„Klipo vaizdinę dalį patikėjau jaunai kūrėjai iš Klaipėdos – animatorei Bernadetai Staskevičienei,“ – pasakoja Edgaras Lubys. „Man atrodo, kad jai pavyko perteikti tą gražią, trapią ir spalvingą nuotaiką bei pavasarišką lengvumą ir spalvas.“