Muzika

2019.03.29 13:30

Į Lietuvą vėl atvykstantis Stingas atsiveš ir naują albumą

LRT.lt2019.03.29 13:30

Šeštą kartą į Lietuvą atvykstantis britų atlikėjas Stingas atskleidė, kad išleis naują albumą „My Songs“. Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad jame gerbėjai ras britų muzikos žvaigždės ir grupės „The Police“ geriausių dainų naujai įrašytas versijas.

Populiarusis britų muzikantas žurnalui „Billboard“ sakė, kad mintis naujai įrašyti klasika tapusius kūrinius gimė po to, kai jis atnaujino dainą „Brand New Day“.

Sting – „Brand New Day (2019-ųjų versija)“

„Aš visada stengiuosi, kad mano kūriniai skambėtų kaip įmanoma šiuolaikiškiau. Kartais dainų skambesį įtakoja technologija, kuri buvo naudota jas įrašinėjant, kartas įrašymo technika, arba sintezatoriai bei mušamųjų instrumentų specifinis skambesys. Visa tai nurodo dainų amžių, todėl nusprendžiau perrašyti jas iš naujo, kad skambėtų šiuolaikiškai“, – sakė Stingas.

Sting - „Desert Rose (2019-ųjų versija)“

Stingas teigia, kad naudojo ir senus ir naujus įrašus, todėl dainų aranžuotės atspindi, kaip keitėsi per daugelį metų koncertuose atliekami kūriniai.

„Mano balse atsirado įdomių overtonų, kurių nebuvo kai buvau 25-erių metų. Gali būti, kad jo skambesys nebėra toks grynas, bet manau, kad jis tapo turtingesniu. Kiekviename koncerte dainas atlieku vis kitaip, kaskart išgirstu kažką naujo“, – teigia Stingas.

Sting – „Demolition Man (2019-ųjų versija)“

Tai nebus pirmas kartas, kada Stingas iš naujo perrašo savo muziką. 1986 m. jis atnaujino dvi grupės „The Police“ dainas, paimtas iš 1980 m. išleisto albumo „Zenyatta Mondatta“: naujai įrašyti hitai „Don't Stand So Close to Me ‘86“ ir „De Do Do Do, De Da Da Da 86“ pateko į geriausių dainų rinkinį „Every Breath You Take: The Singles“.

Tačiau Stingas nesiruošia tęsti senų dainų perrašymo proceso. „Žinau, kad kitas mano projektas bus visiškai naujas ne tik man, bet ir mano gerbėjams. Kol kas negaliu pasakyti nei koks jis bus, nei kaip jis skambės, bet tikiu, kad mane aplankys mūza. Dažnai atrodo, kad tik ką parašyta daina bus paskutinė, kurią sukūriau. Manau, kad taip galvoti yra teisinga“, – pasakoja Stingas.

Stingas albumas „My Songs“ bus išleistas gegužės 24 d. Birželio 8 d. Stingas koncertuos Žalgirio arenoje Kaune.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt