Muzika

2019.03.28 09:41

Monika Linkytė pristato naujieną: klipe „All Alone“ – vaizdai iš Kanarų

LRT.lt2019.03.28 09:41

Vaizdo klipo premjeros išvakarėse viena garsiausių šalies dainininkių Monika Linkytė savo artimuosius, draugus ir kūrybos gerbėjus pakvietė į ypatingą pasimatymą. Jie pirmieji turėjo progą išvysti dainininkės naujausio kūrinio „All Alone“ vaizdo klipą, teigiama pranešime žiniasklaidai. O LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovai jį galėjo išvysti jau šį rytą.

Dėl klipo pristatymo į Vilnių iš Londono, kur studijuoja prestižiniame BIMM universitete, parskridusi Monika neslėpė, kad žmonių palaikymas jai ypatingai svarbus. Besiruošdama susitikimui, renginio išvakarėse dainininkė namuose iškepė šimtą keksiukų vakaro svečiams.

„Kiekvieno palaikymas, nuomonė, vertinimas man daug reiškia. Juk kuriu žmonėms, todėl esu laiminga, kai turiu kuo su jais dalintis, turiu, ką pasakyti, papasakoti. Kol kas nebandau spėlioti, kaip dainos ir klipo žinutė rezonuos pamačiusių ir išgirdusių žmonių galvose, bet tikrai žinau, kad kai kūrinys ima gyventi savo gyvenimą kitų širdyse, būna labai gera“, – kalbėjo dainininkė.

Pasak jos, kai kiekvienas tiek daug laiko praleidžiame bendraudami internetu, kai neretai mus skiria šimtai kilometrų, rasti progų gyviems susitikimams akis į akį – labai svarbu: „Nėra nieko brangiau nei žmogaus su žmogumi ryšys ir tam mūsų skiriamas laikas, todėl tokie pasimatymai, koks įvyko šįvakar, man atrodo labai reikšmingi. Tai proga pabūti kartu su gerbėjais, pasidžiaugti savo muzika su draugais, padėkoti. Juk taip gera tarp kasdienių darbų, pareigų, planų truputį stabtelėti ir pasimėgauti akimirka būnant drauge“.

Uždarame renginyje klipo idėją pristatė ir įspūdžiais iš filmavimo savaitės Kanaruose, La Palmos saloje, dalinosi M. Linkytės kūrybinė komanda: geriausio Lietuvos operatoriaus apdovanojimu įvertintas Vilius Mačiulskis ir klipo idėjos autorius Aurimas Kadzevičius.

Apie naująjį vaizdo klipą M. Linkytė kartu su komanda kalbėjo LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Labas rytas, Lietuva II dalis