Muzika

2019.03.25 13:59

Erica Jennings pristato naują dainą ir klipą: kalba apie vienišumą ir žmogišką ryšį

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.03.25 13:59

Erica Jennings pristato naujausią solo dainą ir vaizdo klipą „Shades Of Blue“. Šis kūrinys, kurį prodiusavo Leonas Somovas, yra paimtas iš naujo Ericos Jennings solo albumo. Planuojama, kad gerbėjai naujojo dainininkės darbo sulauks dar šiemet.

„Šiais technologijų laikais apklausos rodo, jog žmonės yra kur kas vienišesni nei kada nors iki šiol. Daina „Shades of Blue“ – apie tai, jog mes išliksime tik tada, jei išlaikysime žmogiškąjį ryšį ir meilę“, – apie naują dainą sako E. Jennings.

Dainos „Shades of Blue“ žodžius atlikėja sukūrė prieš metus, tačiau tuomet jie buvo užrašyti tik eilėraščio forma. Lankydamasi LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“, E. Jennings sakė, kad ir šeimoje su namiškiais bando palaikyti kuo glaudesnį ryšį, bent trumpam atsisakyti technologijų.

„Turime taisyklių, pavyzdžiui, kad prie stalo negali būti jokių ekranų, tačiau yra ir valandos, kada galima naudotis – jei padaryti visi namų darbai ir panašiai“, – sakė E. Jennings.

Naujame E. Jennings albume klausytojai ras ir kiek anksčiau singlais išleistas didelės sėkmės sulaukusias dainas „Black Is The Colour“ ir „The Truth“. Šiandien pristatyta daina „Shades Of Blue“ buvo įrašyta L. Somovo studijoje. Dainos vaizdo klipą nufilmavo Domas Zinkevičius.

LRT kalbėdama apie darbą su L. Somovu atlikėja sakė, kad tai nebus paskutinis judviejų bendras darbas: „Pirmą kartą turėjau galimybę dirbti su Leonu ir man labai patiko, nes su juo dirbti lengva. Jis stengėsi klausyti, ko aš noriu, ko ieškau. Man labai patinka galutinis rezultatas. Albumui dirbsiu su skirtingais prodiuseriais, bet tai nebus paskutinis kartas, kai kartu dirbame“

Dainininkė neslepia, kad „Shades Of Blue“ yra daina apie meilę. „Tai yra meilės daina, tačiau aš stengiuosi palikti klausytojams daug erdvės, kad jie patys savaip interpretuotų mano kūrybą. Noriu, kad išgirstų muziką be kokio nors išankstinio nusistatymo ar lūkesčių“, – sako E. Jennings. „Kiekvieną mano dainą įkvepia koks nors įvykis, tačiau klausytojams jos gali sukelti visiškai kitokias asociacijas ar emocijas. Ir tai yra puiku, nes muzikoje nėra teisingo ar neteisingo vertinimo“.

Viena populiariausių dainininkių E. Jennings pirmąjį solo albumą „Leading Me Home“ išleido 2016 m. Jazzo dainų albumas „New Standards“, įrašytas Briuselio ir Niujorko įrašų studijose, pasirodė 2017 m. Daina „Shades of Blue“ pristato naujausią Ericos Jennings solo darbą, kurio gerbėjai sulauks rudenį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt