Muzika

2019.03.20 13:29

Eklektiškame Vudstoko 50-mečio muzikantų sąraše – Jay-Z

BNS2019.03.20 13:29

Šiemet organizuojamame Vudstoko 50-mečiui skirtame festivalyje „Woodstock 50“ dominuos šiuolaikiniai sunkiasvoriai, tarp jų Jay-Z ir reperis „Chance the Rapper“, antradienį paskelbė organizatoriai.

Į rugpjūčio 16–18 dienomis pasirodysiančių muzikantų sąrašą taip pat įtraukti veteranai, 1969-aisiais koncertavę už 130 kilometrų į šiaurę nuo Niujorko surengtame Vudstoko festivalyje, tapusiame svarbiu popkultūros istorijos momentu. Tarp jų yra Santana, Johnas Fogerty, „Country Joe“ McDonaldas ir grupė „Canned Heat“.

Taikos, meilės ir muzikos šventės 2019-ųjų versija apims įvairius žanrus – taip siekiama patraukti ir dabartinį jaunimą, ir originaliojo savaitgalio, kai pliaupiant lietui koncertavo tokios legendos kaip Jimi Hendrixas ir Janis Joplin, gerbėjus.

Organizatorius Michaelas Langas, kuris padėjo sukurti 1969-ųjų šou, pažadėjo „eklektišką programą“ ir žurnalui „Rolling Stone“ sakė, jog siekiama Vudstoko 50-metį padaryti „daugelio kartų“ renginiu.

Tris dienas Votkins Glene vyksiantis renginys organizuojamas atskirai nuo tą patį savaitgalį planuojamo renginio pirmojo festivalio vietoje už maždaug 185 kilometrų.

„Woodstock 50“ atlikėjų sąraše yra daugiau kaip 80 artistų, nuo hiphopo iki kantri atlikėjų, įskaitant reperį Commoną, rokerius „The Black Keys“, popfuturistę Janelle Monae ir folkroko dainininkę Brandi Carlile.

„Pasimatysim rugpjūtį! Koncertuosiu penktadienį, tad galėsiu visą savaitgalį švęsti!“ – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus.

73 metų J. Fogerty, legendinės roko grupės „Creedence Clearwater Revival“ lyderis, tviteryje parašė: „Prisidėkit prie manęs mano 50 metų kelionėje per „Woodstock 50“!“

„Buvau ten prieš 50 metų 1969-aisiais ir grįžtu švęsti tris Taikos, Meilės ir Muzikos dienas“, – pridūrė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.