Muzika

2022.01.14 12:58

„Black Biceps“ pristato šių dienų problemos įkvėptą dainą: apie meilę ir skiepus – su humoru

LRT.lt2022.01.14 12:58

Parodijų meistrai, televizijos ekranuose sužibėjusi grupė „Black Biceps“ pristato dainą apie šių dienų aktualijas - skiepus.

2017 metais vaikinai sukūrė pasaulinio hito „Despacito“ parodiją – „Depozito“. Parodija akimirksniu paplito po Lietuvą ir už jos ribų, o šiuo metu yra surinkusi virš 3,7 mln. peržiūrų internete.

Vaikinai savo muzika dalinasi ne tik Lietuvoje, bet iki pandemijos tai darė ir už jos ribų ¬– jie buvo net už Atlanto, kur pirmą kartą istorijoje surinko lietuvių ir lenkų bendruomenes po vienu stogu Jono Pauliaus II centre Floridoje.

Jų naujausia daina „Nepaskiepyta” paliečia turbūt jautriausią temą - skiepijimosi problemą.

„Visuomenė yra ryškiai susiskaldžiusi į du frontus. Mūsų daina yra apie meilę, kuriai turbūt nelemta išsivystyti į ilgalaikius santykius dėl skirtingų pažiūrų į skiepijimąsi. Seniau susipažindamas vaikinas klausdavo merginos, ar ji rūko ar geria, šiandien - ar ji už skiepus, ar prieš. Kažkur ne ta linkme nukrypome“, - pranešime žiniasklaidai pasakoja muzikantai.

Vaikinai ilgai galvojo, kaip klausytojams pateikti savo naujausią dainą, kadangi tematika labai jautri, o kažką įžeisti savo kūryba jie nesiekia.

„Interneto erdvėje tiek pykčio dar niekada neturėjome, trokštame, kad viskas kuo greičiau grįžtų į savo senąsias vėžes. Mums reikia vienybės ir supratingumo, tačiau ta baimė mus visus varo iš proto, nes baimės perteklius su laiku pavirto į aklą agresiją.

Vyksta karas, kuriame niekas nenori mirti ir kiekvienas trokšta apsaugoti save ir savo artimuosius. Kiekvienas mato ir supranta šią situaciją savaip, bet, deja, jau seniai nevyksta jokia adekvati komunikacija tarp dviejų frontų dėl susidariusių informacinių burbulų.

O mes, kaip kūrėjai ir muzikantai, kurie įpratę suburti per savo pasirodymus skirtingo plauko žmones, trokštame tik draugystės, vienybės ir meilės kiekvienam. Pasiilgome žmogiškumo”, - teigia „Black Biceps“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt