Muzika

2022.01.12 19:28

Vasha pristato karščiu alsuojančią eurovizinę dainą ir klipą: įkvėpė tikra gyvenimo istorija

LRT.lt2022.01.12 19:28

Nei šalčiai, nei pandemijos problemos, nei pošventinis periodas nemažina atlikėjos Vashos gyvenimo tempo.

„Priešingai, – juokiasi Vasha. – Dabar gyvenimas sukasi tokiu greičiu, kad didžiausia svajone tampa poilsis ir miegas“.

Šį rudenį pradėjusi bendradarbiauti su vilniečiu prodiuseriu Viktoru Woop, publikai Vasha pristato jau antrąjį jų bendrą kūrinį. Kaip rašoma pranešime spaudai, tikra Vashos gyvenimo istorija paremta daina „Nepaleidi“ – apie dviejų žmonių patiriamus jausmus, santykių suvokimą, asmenines laisves ir bandymus varžyti vienas kito gyvenimo ribas.

„Tai tikrai šviesi daina, – sako Vasha. – Apie tikrą meilę, tikėjimą ir viltį. Apie tai, jog dviejų žmonių noras būti kartu yra stipresnis už visas pasitaikančias gyvenimo kelyje kliūtis“.

Beje, ši daina buvo pasirinkta ir dalyvavimui nacionalinėje „Eurovizijos“ konkurso atrankoje. Jau kitą šeštadienį, sausio 22 dieną, žiūrovai galės išvysti dainininkės pasirodymą joje.

Tiek vaizdo klipe, tiek „Eurovizijos“ atrankoje Gabrielei talkina trys Kauno muzikinio teatro artistai – Aurimas Tiškevičius, Antanas Striganavičius, Valerijus Osadchenko. Pasirodymo choreografiją sukūrė Kauno muzikinio teatro primarijus Gintaras Visockis, žiūrovams puikiai žinomas tiek iš NKMT, tiek ir iš Andželikos Cholinos teatro pasirodymų „Dulkių spindesys“, „Ana Karenina“ ir kt.

Vaizdo klipo filmavimas vyko Kauno lofto „Gargaras“ patalpose. Klipo režisierių pakerėjo autentiškos „Gargaro“ aplinkos sąlygos, bei jame esanti senoji Kauno pastatų aura. Nors filmavimo dieną kūrybinę grupę ir artistus nelepino šiluma, tačiau gautas rezultatas tiesiog alsuoja karščiu ir aistra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt